2 працівники 3М у швейній майстерні
З нами ви зможете змінити світ на краще.

Робота в 3М

Розширений пошук

Що робить роботу в компанії 3M унікальною

Наша культура - ніколи не відступати перед проблемами. Будучи однією з провідних світових компаній, наші співробітники, ті хто прагнуть не лише розвитку власної кар'єри - вони працюють, щоб розвивати цілий світ.

 • Ліс на світанку
  Змінити світ на краще

  Наша робота в 3М має значення. За допомогою науки ми змінюємо життя людей на краще, покладючи в основу бізнесу соціальну відповідальність. У непростих умовах сучасних реалій ми навчилися знаходити здоровий баланс між економічними, екологічними і соціальними чинниками. Ми об'єднані спільною метою: покращити життя кожної людини.

  Бренд

  Соціальна відповідальність

  Соціальні програми 3М

 • Вивіска 3М на території кампуса
  Приєднатись до компанії-лідера

  Вже понад 114 років ми займаємо провідні позиції серед інноваційних компаній у різних сферах бізнесу: від індустріальних напрямків до охорони здоров'я та споживчих товарів. Ми віримо, що запорука нашої стабільності та успіху - у вірності принципам безкомпромісної чесності та етики ведення бізнесу. Ми вміємо швидко змінюватись, відповідаючи на виклики сучасності, і при цьому - залишаємося вірними своїм принципам.

  Познайомтеся з нашим керівництвом

  Дізнайтеся більше про фінансові показники нашої компанії

 • Головний фахівець з дизайну компанії 3М
  Працювати з найкращими і найяскравішими

  3М об'єднує близько 90 000 розумних, яскравих, талановитих і цілеспрямованих людей по всьому світу. В нашій корпоративній культурі ми цінуємо відкритість, співробітництво і можливість творчого підходу до роботи. Широка географія 3М та велика кількість технологічних платформ дають нашим співробітникам можливості для професійного та кар`єрного росту. Ми також пропонуємо вам гнучкість (можливість гнучкого графіка), щоб збалансувати роботу та особисте життя.

  З нами ви відкриєте для себе різноманіття шляхів професійного розвитку у сильній та яскравій команді.

  Дізнайтеся більше про нашу корпоративну культуру.

 • 2 працівники 3М у швейній майстерні
  Постійний розвиток

  В 3М питання "а якщо..." - це практично спосіб життя. Ми сприймаємо кожного як лідера і забезпечуємо можливості розвитку на кожному етапі вашої кар'єри. Неважливо, чи працюєте ви в одній з наших лабораторій, офісі, на виробничих підприємствах чи у науково-дослідницьких центрах, ви будете вчитися, рости і робити непросту, але важливу роботу, яка приносить користь вам та компанії 3М. Ваші можливості безмежні.

  Студентам та молодим спеціалістам

  Технології 3М

 • Розмова двох співробіників
  Отримуйте гідну винагороду за результати своєї роботи

  3М відноситься до тих компаній, які диференціюють оплату праці в залежності від результатів роботи співробітника. Тобто, чим більше ви сприяєте успіху компанії, тим більше можливостей ви створюєте для себе особисто. Ми регулярно досліджуємо ринок праці та пропонуємо конкурентоспроможну заробітну плату, що скаладється з базової ставки та комплексного пакету пільг і заохочень.

  Структура винагород в 3М


Тут ваша пристрасть стане вашою метою.

Тут ваша пристрасть стане вашою метою.

Робота в 3М

 • Маркетинг і комунікації

  Ви матимете можливість долучитися до команди професіоналів, що розробляють маркетингові стратегії для різніх ринків та країн. Ви здобудете безцінний досвід з маркетингу, роботи з клієнтами та кінцевими споживачами.

 • Продажі

  Співробітники відділів продажу впевнені у якості наших продуктів і з гордістю пропонують їх нашим клієнтам та партнерам. Позиції у продажах можуть стосуватись територіальних продаж, управління каналами збуту, робота з ключовими клієнтами та розвиток нового бізнесу.

 • Дослідження та розробки

  Фокусуючись на дослідженнях в 45 ключових технологій, співробітники команди R&D формують потік нових ідей, які дозволяють нам пропонувати ринку принципово нові рішення, покращувати життя мільйонів людей.

 • Інженери

  Інженери 3М - максимально поруч з нашими клієнтами, допомагаючи запроваджувати наші продукти та рішення, а також вдосконалювати їх та знаходити нові сфери використання. Маючи продукт у майже кожній індустрії, можливості для інженерів унікальні.

 • Виробництво та управління якістю

  В 3М ми постійно працюємо над вдосконаленням виробничих процесів та над підтримкої найвищої якості нашої продукції. У наших інженерів є чудова можливість запроваджувати нові технологічні рішення, які змінюють світ.

 • Фінанси

  3М посіла 15 місце у рейтингу Fortunes "50 найбільш шанованих компаній". І це не дивно, адже ми дотримуємося культури співробітництва, яка заохочує лідерство та ініціативу. Якщо ви готові приєднатися до організації, яка стоїть біля керма успіху вже понад 100 років - ознайомтесь з можливостями роботи у відділі фінансів 3M.

 • Відділ по роботі з персоналом

  Більше 100 років наша компанія створює інноваційні рішення, продукти і матеріали, які змінюють життя людей по всьому світу. Секрет всіх наших успіхів - наповнене правильною енергією оточення, де кожен голос буде почутий і кожен член команди є унікальним.

 • Інформаційні Технології

  3М - це невичерпне джерело для розумних, цілеспрямованих людей. Тут ви відкриєте для себе інклюзивну культуру та будете співпрацювати з іншими допитливими, творчими особистостями. Ви працюватимете з провідними світовими системами і технологіями, забезпечуючи стабільне та беззупинне функціонування нашого бізнесу, можливості для бізнес-аналізу та запровадження нових рішень для підвищення ефективності нашої роботи. Ви просунетесь настільки далеко, наскільки дозволятимуть ваш талант та ініціативність. Дізнайтесь більше про захоплюючі можливості тут.

   

 • Закупівлі та операційна підтрика бізнесу

  Наша команда фахівців із закупівель забеспечує компанію різноманітними матеріалами, необхідними для функціонування виробництва та офісів 3М.

 • Логістика

  Коли ви професіонал з логістики в компанії 3М - вам знайоме поняття "приводити речі у рух". Тут ви зрозумієте, наскільки сильно результати роботи компанії пов'язані з точністю поставок. Наші співробітники, зайняті у сфері логістики, активно виктористовують методологію Lean Six Sigma для досягнення високого рівня ефективності логістичних процесів. Потенціал для кар'єрного зростання у 3М настільки ж великий, як наша продуктова лінійка.

Жінка з Ipad

Пакет компенсацій та пільг в 3М

Переваги компанії 3М