Заохочення

Що в себе включає пакет пільг та заохочень 3М

В 3М ви можете зростати, виконуючи непрості задачі у провідній світовій компанії, і будете винагороджені за свої зусилля. Досягаючи успіху у роботі, до якої ви маєте пристрасть, ви вносите свій вклад в успіх компанії 3М і тим самим створюєте ще більший успіх для себе. Подивіться навколо - і побачите, що можливості є всюди.

 • Компенсаційний пакет 3М

  Компенсаційний пакет 3М складається з програм, направлених на залучення, утримання та мотивацію співробітників із високими результатами роботи, від яких залежить наше зростання та успіх. Загальна винагорода 3М має три складові:

  Ваша заробітна плата. Винагорода за вашу працю виплачується у вигляді конкурентоспроможної заробітної плати та додаткового заохочення - стимулюючого бонусу, розмір якого залежить від ефективності вашої роботи.

  Пільги у вигляді соціальних програм. Ми покращуємо ваше життя, пропонуючи всім співробітникам комплексний пакет соціальних програм, що включає добровільне медичне страхування, страхування життя, страхування від нещасних випадків, програму з підтримки здорового способу життя та інші пільги.

  Ваше життя в 3М. Окрім матеріальних винагород, 3М пропонує вам нематеріальні вигоди - репутація та престиж компанії, доброзичлива атмосфера, можливості професійного та кар'єрного росту.

Заробітня плата

 • Заробітна плата в 3М – це плата за ваш персональний внесок у досягнення бізнес-результатів компанії 3М. Компанія 3М регулярно відслідковує ситуацію на ринку праці, щоб залишатись конкурентоспроможною. Ми аналізуємо показники заробітної плати та пільг в інших компаніях аналогічного розміру та масштабів.

  Ваша зарплата може включати дві складові: фіксовану частину (базовий оклад) і варіативну (додаткові бонуси).

  Річний бонус (Annual Incentive Plan - AIP)
  Річний бонус виплачується тим працівникам, які не отримують бонус за результатами продажів. АIP залежить і від індивідуальних результатів співробітника, і від бізнес-результатів компанії в цілому.

  Бонус за результатами продажів (Sales Incentives Plan)
  Виплачується щовартально усім співробітникам відділу продажів та залежить від результатів виконання плану продажів.

  Довгостроковий бонус (Long-Term Incentive Plan - LTIP)
  Працівники на керівних посадах мають право на отримання пайових грантів в залежності від рівня відповідальності, індивідуального внеску та ефективності керівництва.


Пакет пільг

 • Добровільне медичне страхування (ДМС) - одна з важливих частин загальної винагороди в 3М. Ми надаємо комплексні, якісні переваги для вас і ваших близьких. Більшістю пропозицій ви зможете користуватись з першого дня роботи в компанії.

  Страхування Життя
  Щоб допомогти захистити вашу фінансову безпеку, 3М також пропонує різноманітні варіанти страхування життя від нещасних випадків. 3М забезпечує базове страхування життя на безоплатній основі.

  Оплачувана відсутність
  Оплачувана відсутність є важливою перевагою, яка допоможе вам підтримувати баланс між роботою і особистим життям. Це включає в себе оплачувані відпустки та свята, короткострокові та довгострокові допомоги по інвалідності та оплачувана відсутність за інших надзвичайних ситуацій.


Інші заохочувальні програми 3М

 • 3М пропонує різноманітні програми, що допоможуть вам жити за високими стандартами — і фізично, і фінансово. Програма Здорового Життя 3М забезпечує ресурсами, заохочує до участі та винагороджує найактивніших, щоб допомогти вам жити активним та здоровим життям.

  Крім того, компанія 3М пропонує наступні можливості:
   

  • Гнучкий графік роботи
  • Можливість віддаленої роботи
  • Йога в офісі 2 рази на тиждень;
  • Підтримка громадських ініціатив - соціальний клуб: організація свят, волонтерські програми, поїздки тощо.
 • Цей документ не є офіційним документом і в разі конфлікту, непослідовності або двозначності між цією інформацією і інформацією офіційних документів, умови офіційного документа будуть переважати. 3М залишає за собою право змінювати, доповнювати або припиняти програми заохочень, повністю або частково, в будь-який час. Ані отримання цього документа, ні використання терміна "ви" не вказують на приналежність до цього плану (програми). Тільки ті особи, які задовольняють вимогам прийнятності та іншими критеріями, що містяться в офіційному документі плану, мають право брати участь в цьому плані.