1. Підрозділ продуктів для зв'язку 3М

Підрозділ продуктів для зв'язку 3М

webLoaded = "false"
Телекомунікаційна башта
Ми ще більше намагаємося допомогти вам зробити світ меншим.
Дивитися продукцію для зв'язку

Телекомунікації

Здобудьте наші конкурентні переваги.

Компанія 3М з'єднує світ. Від оптоволоконних кабелів FTTH та FTTP до безпровідних технологій, ми з'єднуємо продукти, людей та компанії, використовуючи можливості більше ніж 45 технологічних платформ для створення інновацій, що орієнтовані на клієнтів. У цій галузі, що швидко змінюється, наші технології змінюють те, як мережі конструюються, прокладаються та обслуговуються. Де б не пролягала ваша мережа, ми можемо допомогти.


Продукція для зв'язку

Дивитися всю продукцію для зв'язку

 

  • Покращуємо мережі, посилюємо зв'язки у всьому світі.

    Оскільки наш світ стає все більше взаємопов'язаним, нам потрібні комунікаційні рішення, які навіть ще надійніші, ефективніші та глобальніші. Нам потрібні рішення, які сьогодні вирішують проблеми комунікації майбутнього. 3М робить саме це. Наші оптоволоконні конектори та муфти дають можливість прокладати мережі швидше. Наші сучасні клейкі матеріали полегшують прокладання кабелів широкополосного доступу в існуючих будівлях. Від захисту радіовеж від атмосферних впливів до гасіння пожежі без використання води, що захищає важливі дата-центри – наші технології змінюють те, як проектуються, прокладаються, захищаються та обслуговуються мережі – 3М вдосконалює місцеві та глобальні комунікаційні мережі сьогодні для завтра. Де б не пролягала ваша мережа, ми можемо допомогти.

 


Інновації у дії

Інновації у дії


Про ринки зв'язку у 3М

  • У 3М ми є фахівцями, які можуть допомогти вашому бізнесу побудувати більш пов'язаний світ. Від оптоволоконних мереж та розподільчих панелей до FTTH-рішень та з'єднувальних кабелів – ми допомагаємо вам побудувати системи, які об'єднують людей. У цій галузі, що швидко змінюється, ми пропонуємо глобальну мережу виробничого, дистрибуційного і технологічного ноу-хау, що пришвидшує потокову передачу відео, зміцнює радіовежі та полегшує зв'язок на робочому місці.

Стежте за нами
Зазначені вище бренди є торговими марками 3M.
Змiнити мiсце розташування
Україна - українська