1. 3М Україна
 2. Продукти 3М для охорони здоров'я
 3. Композитний цемент RelyX Universal
Продукти 3М для охорони здоров'я
Композитний цемент 3M™ RelyX™ Universal

Композитний цемент 3M™ RelyX™ Universal

НАДІСЛАТИ ЗАПИТ НА ДЕМОНСТРАЦІЮ

Два продукти, яким під силу все.

Тримайте в наявності та поповнюйте запаси меншої кількості витратних матеріалів, заощаджуючи час, кошти й місце.

Композитний цемент 3M™ RelyX™ Universal можна використовувати окремо як самоадгезивний цемент, а також як адгезивний цемент разом з адгезивом 3M™ Scotchbond™ Universal Plus. Таке поєднання дає змогу уникнути зайвого клопоту та плутанини з використанням кількох різних цементів, праймерів і адгезивів і спростити робочі процеси прямої й непрямої реставрації зубів.

 • Революційний шприц 3M для автозмішування
  Революційний шприц 3M для автозмішування

  Запатентована конструкція 3M піднімає процес застосування цементу з автоматичним змішуванням на новий рівень. Розроблено з думкою про потреби користувача для полегшеного накладання матеріалу, очищення та зберігання шприца.

 • Легке зчищення надлишків
  Легке зчищення надлишків

  Ефективність до останнього етапу. Завдяки унікальним хімічним властивостям композитного цементу RelyX Universal надлишок залишається в межах реставрації, і його можна легко видалити після затвердіння, як продемонстрував проф. Ян Ґует.

 • Справді двокомпонентна система
  Справді двокомпонентна система

  Погляд д-ра Карлоса Саброса на те, як універсальний цемент допоможе спростити та стандартизувати стоматологічні процедури.

 • Надзвичайно міцна самоадгезивна фіксація
  Надзвичайно міцна самоадгезивна фіксація

  Ключем до надзвичайно міцної самоадгезивної фіксації композитного цементу RelyX Universal до дентину є новаторський ініціатор. Система є надійним рішенням для більшості випадків без потреби в додатковому адгезиві чи праймері. Як для фотополімеризації, так і для самостійного тверднення.

 • Міцніша фіксація до всіх матеріалів адгезивної дії.
  Міцніша фіксація до всіх матеріалів адгезивної дії.

  Відмінну самоадгезивну фіксацію композитного цементу RelyX додатково зміцнює адгезив Scotchbond Universal Plus. Див. повний звіт стоматологічного консультанта. (PDF 1Мб)

 • Мало відходів
  Менше відходів. Вища ефективність

  Засіб RelyX Universal утворює менше відходів пластику й цементу порівняно з іншими випробуваними цементними системами. Див. повний звіт стоматологічного консультанта. (PDF 1.1Мб)

Малий шприц. Висока ефективність.

 • Мало відходів
  Мало відходів.

  Унікальні мікронасадки для змішування RelyX Universal зменшують кількість цементних відходів на 80 %*. Ергономічний шприц 3,4 г забезпечує звичну кількість застосувань, але на 50 % менше відходів пластику*.

  * за одне застосування порівняно з доступними нині стандартними системами для автозмішування

 • Гігієнічність завдяки самозакупоренню
  Гігієнічність завдяки самозакупоренню.

  Мікронасадка для змішування RelyX Universal видаляється відразу після використання, що забезпечує гігієнічне зберігання шприца без насадки для змішування. Шприц герметично закупорюється завдяки унікальному механізму з клапаном.

 • Точне накладання.
  Точне накладання.

  Тоненька, гнучка видовжена насадка забезпечує просте накладання цементу в канал кореня.


Перегляньте, як застосовується композитний цемент RelyX на практиці.

Дізнайтеся на практиці, як композитний цемент RelyX Universal підвищить ефективність процесів непрямої реставрації.

Пов’язані товари

 • Перший рентгеноконтрастний комплексний універсальний адгезив для всіх показань щодо прямого й непрямого бондингу виводить універсальні адгезиви на новий рівень ефективності.

 • Матеріал 3M Filtek One Bulk Fill
  Матеріал 3M™ Filtek™ One Bulk Fill

  Унікальні оптичні властивості й збільшена опаковість матеріалу Filtek One Bulk Fill, розробленого для бокової групи зубів, забезпечують простоту його внесення однією порцією до 5 мм завтовшки1, не погіршуючи естетичний результат.

  Переглянути продукти Filtek One Bulk Fill

 • Волоконні штифти 3M RelyX 3D
  Волоконні штифти 3M™ RelyX™ 3D

  Штифти наступного покоління поєднують у собі надійну макрофіксацію 3D-коронки й мікропористу поверхню для міцної фіксації від кореня до основи. Вони забезпечують відмінну рентгеноконтрастність для ефективнішого контролювання положення й високу міцність на згинання, завдяки чому ризик перелому кореня є мінімальним.

  Переглянути продукти – волоконні штифти RelyX 3D

 • Світлодіодні фотополімеризаційні лампи 3M Elipar DeepCure
  Світлодіодні фотополімеризаційні лампи 3M™ Elipar™ DeepCure

  Світлодіодні фотополімеризаційні лампи Elipar DeepCure забезпечують надійне тверднення навіть у разі глибокої реставрації.

  Переглянути продукти – фотополімеризаційні лампи Elipar DeepCure

Надішліть запит на демонстрацію композитного цементу RelyX Universal, скориставшись поданою нижче формою.

Дякуємо за запит, який ви відправили 3М. Інформація, надана вами у цій формі, буде використана для відповіді на ваш запит, який ми отримали через електронну пошту або телефоном; відповідь буде надана представником 3M або одним з уповноважених ділових партнерів, якому ми можемо надати вашу особисту інформацію згідно з політикою конфіденційності компанії 3M.
 • Усі поля обов'язкові, якщо не вказано інше

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Надіслати

Дякуємо!

Форму надіслано

Просимо вибачення....

Під час надсилання запиту сталася помилка. Спробуйте пізніше....