1. 3М Україна
 2. Підрозділ продукції для гірничої і нафтогазової промисловості 3М

Підрозділ продукції для гірничої і нафтогазової промисловості 3М

Нафтопереробний та хімічний завод
Риємо глибоко у пошуках шляхів, які допоможуть вашому бізнесу бути нагорі.
Дивитися усю продукцію для гірничої і нафтогазової промисловості

Продукція для гірничої і нафтогазової промисловості

Покращуємо продуктивність, захищаємо ваш бізнес – так що ви можете залишатися попереду ваших конкурентів.

Ми розуміємо, що значить працювати у складних умовах у віддалених регіонах. Видобування корисних копалин закладено у нашому ДНК. Ми використовуємо наше глибоке знання галузі і добутий ціною великих зусиль досвід, щоб прийти до багатьох інноваційних рішень, які можна застосувати для прискорення вашого прогресу.


Продукція для гірничої і нафтогазової промисловості

Дивитися усю продукцію для гірничої і нафтогазової промисловості

 

 • Покращуємо продуктивність, захищаємо ваш бізнес – так що ви можете залишатися попереду ваших конкурентів.

  Ми розуміємо, що значить працювати у складних умовах у віддалених регіонах; видобування корисних копалин закладено у нашому ДНК. (Гірнича справа – це наше друге "M".) Ми використовуємо наше глибоке знання галузі і добутий ціною великих зусиль досвід, щоб прийти до інноваційних рішень, які можна застосувати для прискорення вашого прогресу. Наше знання гірничої справи, набуте з власного досвіду, і труднощі, які існують у нафтогазовидобуванні, допомагають нам розробити продукти і послуги, які захищатимуть ваші активи, ваших робітників, ваші прибутки, а також навколишнє середовище протягом багатьох років: Візьміть порожнисті скляні мікросфери, добавку, яка може зробити пінополімери такими міцними, що вони витримають руйнівний тиск, якого зазнають океанські нафтові свердловини на великій глибині. Або наші високовідбивні матеріали, які призначені для підвищення видимості робітників в умовах поганого освітлення, коли на них спрямовується джерело світла. Або наші системи для очищення амінів, завдяки яким зростає ефективність і водночас захищається технологічне обладнання та зменшуються витрати на технічне обслуговування. Наступне покоління розвитку гірничої і нафтогазової промисловості вже тут, і з 3М ви можете бути впевненими, що крокуєте попереду.

 


Інновації у дії

 • березня 13, 2015

  Зберігати переваги означає зберігати прохолоду.

  Автомобільна віконна плівка 3M™ Crystalline блокує до 60% тепла, що надходить через вікна, допомагаючи операторам транспортного засобу, що працюють у відкритих кар'єрах і шахтах, довше не втрачати концентрацію на роботі.

  березня 13, 2015
 • березня 13, 2015

  Від обмотки електропроводу до захисту труб.

  Покриттями для труб 3M™ Scotchkote™ покрито вже більше 100 тис. миль (160 тис. км) різних відвідних трубопроводів.

  березня 13, 2015
 • березня 13, 2015

  Мікротехнології в боротьбі із суворими умовами.

  Скляні кульки 3M™ Glass Bubbles забезпечують плавучість на будь-якій глибині та ізоляцію в умовах екстремально низьких температур. Вони захищають цінне бурове обладнання та допомагають нафтовидобувному бізнесу триматися на плаву.

  березня 13, 2015
 • березня 13, 2015

  Чим чистіша вода, тим вища якість нафти.

  Продукти для очищення компанії 3M гарантують використання самої чистої води при заводненні свердловин, захищаючи обладнання та допомагаючи отримати кінцевий продукт без забруднювачів.

  березня 13, 2015

Інновації у дії


Про ринки продукції для гірничої і нафтогазової промисловості у 3М

 • У 3М ми є фахівцями, які штовхають вашу галузь уперед. Ми починали більше ніж 100 років тому як гірничодобувна компанія. Сьогодні ми допомагаємо клієнтам використовувати наші знання у сфері видобувних, транспортних, виробничих технологій і технологій безпеки, щоб вивести їхню діяльність у гірничій та нафтогазовій промисловості на найсучасніший рівень у всьому світі. Рішення, що захищають працівників на їхніх робочих місцях від впливу гідравлічних розривів, технології спрямованого похилого буріння та нафтохімічного очищення, які максимально збільшують ваші інвестиції в основні засоби – усім цим ми допомагаємо гірничодобувним і нафтогазовим компаніям якомога ефективніше використовувати їхні ресурси.