Scotch-Brite™ Радіальна Щітка BB-ZB

14  Продукти
 • З окремих кругів Bristle BB-ZB можна набрати щітку практично будь-якої ширини, яка обмежена лише довжиною вала верстата
 • Висока агресивність за рахунок великої ширини робочої поверхні
 • Хороший ресурс за рахунок великої концентрації керамічного зерна
 • Гнучка структура дає змогу обробляти деталі складної форми - виступи, канавки, профілі та інші важкодоступні місця
 Більше…
Показати всі деталі
Загальна ширина (метричні одиниці)
Overall_Width_Metric
Загальний діаметр (метричні одиниці)
Overall_Diameter_Metric
Крихта
Grit
До мікронів
Micron_Grade
14 
 Загальна ширина (метричні одиниці), Загальний діаметр (метричні одиниці), Крихта  До мікронів
Всі моделі
Закрити
Специфікації
Product Key
BB-ZB
Абразивний матеріал
Кераміка
Галузі
Аерокосмічна промисловість, Загальна промисловість, Суднобудування, Металообробка, Транспортування та важке обладнання
Для використання з матеріалами
Ручна підставка
До мікронів
1 μm, 6 μm
Діаметр центрального отвору (метричні одиниці)
25,4, 25,4 mm, 31,75, 31,75 mm
Загальна ширина (метричні одиниці)
11,113 mm, 12,7 mm, 25,4 mm
Загальний діаметр (метричні одиниці)
152,4 mm, 193,675 mm, 203,2 mm
Крихта
120, 220, 36, 400, 50, 80, P120, P80
Максимальна швидкість
6000 rpm
Можливості
У зборі
Підгалузі
Виробництво металів
Тип вкладення
Центральний отвір
Форма виробу
Пензель
Деталі продукту
 • З окремих кругів Bristle BB-ZB можна набрати щітку практично будь-якої ширини, яка обмежена лише довжиною вала верстата
 • Висока агресивність за рахунок великої ширини робочої поверхні
 • Хороший ресурс за рахунок великої концентрації керамічного зерна
 • Гнучка структура дає змогу обробляти деталі складної форми - виступи, канавки, профілі та інші важкодоступні місця
 • Не містить провідних ниток для підвищення безпеки

Для видалення фарби, плям, клеїв, опіків зварних швів, іржі, важких оксидів і поверхневих забруднень з різних металів використовуйте Scotch Brite™ Radial Bristle Brush. Щітки використовують нашу власну суміш 3M™ Ceramic Abrasive Grain, включаючи оксид алюмінію, з формованими, гнучкими, але твердими щетинками, які надають більше контакту на поверхні, ніж щітки. Ми підвищили термін служби порівняно із дротяними та іншими абразивними дисками. Абразивний матеріал поступово зношується протягом всього терміну експлуатації продукту, і вони добре працюють на різних металах, включаючи алюміній, латунь, бронзу, вуглецеву сталь, чавун, нержавіючу сталь та багато іншого. Керамічне абразивне зерно - це керамічний мінерал, виготовлений із застосуванням процесу 3М, для підвищення міцності та твердості зерна. Диски Scotch Brite™ використовують оксид алюмінію, змішаний з керамічним абразивним зерном, і результатом є один з найтвердіших, довготривалих мінералів. Керамічні абразиви спроектовані так, щоб швидко різати та обробляти при інтенсивному нагріванні та напрузі. Керамічне абразивне зерно перевершує абразиви з оксиду алюмінію в швидкості і довговічності. Його можна використовувати для промислового шліфування та обробки. Промислові абразивні матеріали Scotch Brite - це унікальні продукти для підготовки поверхні з абразивами, вбудованими в неткані нейлонові або синтетичні волокна. Об'єднання абразивів з волокнами створює абразивну систему, яка забезпечує послідовні результати протягом усього терміну служби виробу.

Радіальні щітки Scotch-Brite™ BB-ZB зазвичай використовуються на стаціонарному устаткуванні, наприклад, на точильно-шліфувальних верстатах з подачею деталі до верстату вручну чи на прохідних верстатах з автоматичною подачею деталі.

Зв'яжіться з нами

Надішліть нам повідомлення

Дякуємо за інтерес до 3M. Щоб допомогти нам ефективно управляти вашим запитом та відповідати на нього, ми ввічливо просимо вас надати деяку ключову інформацію, включаючи ваші контактні дані. Надана вами інформація буде використана для відповіді на ваш запит електронною поштою або телефоном представником 3M або одним з наших уповноважених ділових партнерів, з якими ми можемо поділитися вашою особистою інформацією відповідно до політики конфіденційності 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Надіслати повідомлення

Дякуємо за зв’язок із 3M

Ми отримали ваше повідомлення й розглядаємо ваш запит
Один із наших представників зв’яжеться з вами телефоном або електронною поштою

An error occurred.