1. Україна
 2. Всі продукти 3M
 3. Плівки та екранування
 4. Світловідбивні плівки
 5. 3M™ Високоінтенсивна призматична світлоповертальна плівка SEM 3930 Біла (1220 мм x 45.7 м)

3M™ Високоінтенсивна призматична світлоповертальна плівка SEM 3930 Біла (1220 мм x 45.7 м)

 • 3M ID 7100192668

Відповідає по кольористиці та продуктивності EN 12899-1:2007 Клас RA2. Високоінтенсивна плівка 3M™ серії 3930 сертифікована для виробництва знаків в Європі European Technical Approvals (ETA).

Показники світлоповертання, контраст кольору, розбірливість та довговічність високоінтенсивної призматичної плівки 3M™ серії 3930 набагато вищі ніж те, чого можна було дясягти в плівці з енкапсюльованими склокульками (RA2).

Міцність - жорсткій верхній шар протистоїть потертостям і подряпинам.

Переглянути більше

Деталі

Основні моменти
 • Відповідає по кольористиці та продуктивності EN 12899-1:2007 Клас RA2. Високоінтенсивна плівка 3M™ серії 3930 сертифікована для виробництва знаків в Європі European Technical Approvals (ETA)
 • Показники світлоповертання, контраст кольору, розбірливість та довговічність високоінтенсивної призматичної плівки 3M™ серії 3930 набагато вищі ніж те, чого можна було дясягти в плівці з енкапсюльованими склокульками (RA2)
 • Міцність - жорсткій верхній шар протистоїть потертостям і подряпинам
 • Процес виробництва призматичного покриття також є набагато дружнішим до навколишнього середовищя, ніж для світлоповертальних плівок зі склокульок. Викиди летючих органічних речовини (VOC) менше на 97%, споживання енергії на 77% і тверді відходи на 46% в порівнянні з виробництвом плівки зі склокульок

Стрічка для розмітки доріг Stamark серії 380ESD призначена для нанесення постійної дорожньої розмітки. За умови дотримання технології нанесення, рекомендованої 3М, термін експлуатації стрічки набагато більший за термін експлуатації дорожньої розмітки за допомогою фарби або пластика. Рельєфна поверхня стрічки забезпечує світлоповертання за умов вологої погоди. Стрічка легко обслуговується і може формуватись за допомогою ножа по довжині, а також дозволяє виготовляти символи та надписи. Незалежне тестування стверджує, що A380ESD відповідає вимогам EN1436.

Специфікації

Зв’яжіться з нами. Ми завжди раді допомогти.

Потрібна допомога в пошуку певного продукту для вашого проекту? Зв’яжіться з нами, якщо вам потрібна консультація, порада щодо застосування того чи іншого продукту, технічна інформація або рекомендація технічного спеціаліста 3M

Надішліть нам повідомлення

Дякуємо за інтерес до 3M. Щоб допомогти нам ефективно управляти вашим запитом та відповідати на нього, ми ввічливо просимо вас надати деяку ключову інформацію, включаючи ваші контактні дані. Надана вами інформація буде використана для відповіді на ваш запит електронною поштою або телефоном представником 3M або одним з наших уповноважених ділових партнерів, з якими ми можемо поділитися вашою особистою інформацією відповідно до політики конфіденційності 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Надіслати повідомлення

Дякуємо за зв’язок із 3M

Ми отримали ваше повідомлення й розглядаємо ваш запит
Один із наших представників зв’яжеться з вами телефоном або електронною поштою

An error occurred.