1. Україна
 2. Всі продукти 3M
 3. Абразиви
 4. Абразивні аркуші та рулони
 5. Листи та рулони на спіненій основі
 6. 51261 Гнучкі абразивні листи на спінений основі 3M™ Trizact™, Р3000

51261 Гнучкі абразивні листи на спінений основі 3M™ Trizact™, Р3000

Номер частини 512613M ID 7100024032
 • Ідеально підходить для видалення тонких рисок із зернистістю P2500
 • Технологія 3M™ Trizact™ сприяє постійному оновленню абразивного матеріалу на м’якій основі, що ідеально підходить для зачищення поверхонь
 • Завжди використовуйте з водою та вимкнутим пиловідведенням
 Більше…
Показати всі деталі
Деталі продукту

The 3M™ Trizact™ Hookit™ Foam Abrasive Sheet 443SA features a foam backing that provides support for the very fine grade abrasives and conformability for removing very fine swirl marks and scratches – ideal for painted surfaces where buffing is difficult.

Завдяки зернистості для надтонкого шліфування від P3000 до P6000 наша абразивна смужка 3M™ Trizact™ Hookit™ 443SA ідеально підходить для видалення тонких розводів і рисок, які складно видаляються шляхом полірування. Смужки мають міцну, але гнучку основу зі спіненого матеріалу, яка забезпечує підтримку, прилеглість і однорідність поверхонь для тонкого полірування із зернистістю до Р2500. Ці смужки ідеально підходять для створення чистових поверхонь із меншим обсягом переробок, пов’язаних з усиханням і видимими рисками на фарбованих поверхнях. Смужки на основі зі спіненого матеріалу для шліфування вручну містять наші абразивні матеріали Trizact™, які довго залишаються гострими для зменшення матеріальних витрат. Абразивні смужки Trizact™ Hookit™ також оснащені нашою системою Hookit™ для швидкої та ефективної зміни під час обробки фарбованих поверхонь. Використовуйте абразивні смужки Trizact™ Hookit™ для мокрого або сухого шліфування із зернистістю P2500 для видалення рисок.

 • Ідеально підходить для видалення тонких рисок із зернистістю P2500
 • Технологія 3M™ Trizact™ сприяє постійному оновленню абразивного матеріалу на м’якій основі, що ідеально підходить для зачищення поверхонь
 • Завжди використовуйте з водою та вимкнутим пиловідведенням
Специфікації
Абразивний матеріал
Карбід кремнію
Загальна довжина (метрика)
140 mm
Загальна ширина (метричні одиниці)
80 mm
Застосування
Змішування, Полірування фарби, Кінцева обробка ЛФП і детейлінг
Клас продукту
Best
Крихта
3000
Тип вкладення
Застібка-липучка
Форма виробу
Лист
Зв'яжіться з нами

Надішліть нам повідомлення

Дякуємо за інтерес до 3M. Щоб допомогти нам ефективно управляти вашим запитом та відповідати на нього, ми ввічливо просимо вас надати деяку ключову інформацію, включаючи ваші контактні дані. Надана вами інформація буде використана для відповіді на ваш запит електронною поштою або телефоном представником 3M або одним з наших уповноважених ділових партнерів, з якими ми можемо поділитися вашою особистою інформацією відповідно до політики конфіденційності 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Надіслати повідомлення

Дякуємо за зв’язок із 3M

Ми отримали ваше повідомлення й розглядаємо ваш запит
Один із наших представників зв’яжеться з вами телефоном або електронною поштою

An error occurred.