Хлопчик дивиться удалечінь над водою
Наука, втілена в життя. В життя кожного.

Ми прагнемо покращувати наш бізнес, нашу планету та життя кожної людини.

Подивіться як

Сталий розвиток у 3М

Розумно використовувати ресурси нашої планети і нашої роботи - означає зберігати природні ресурси і надихати людей по всьому світу на прогрес. Це означає збалансовувати економічні, екологічні та соціальні фактори при вирішенні глобальних проблем.Та передусім це означає єднатися заради спільної мети: покращення життя кожного.

 


Історії про глобальні проблеми

 • Додаємо віднімаючи.

  Матеріали для заповнення пустот 3M™, пастоподібні клейкі матеріали та легкі полісульфідні герметики 3M™ Scotch-Weld™ зменшують вагу літака, збільшуючи ефективність, зменшуючи витрати і підвищуючи довговічність.

  Додаємо віднімаючи. Додаємо віднімаючи.
 • Як менше означає більше в охолодженні обладнання.

  Рідини 3M™ Novec™ потребують менше енергії для охолодження обладнання (якщо точно, на 95% менше) і дають вам можливість щільніше встановлювати деталі обладнання.

  Як менше означає більше в охолодженні обладнання. Як менше означає більше в охолодженні обладнання.
 • Більше електроенергії – менше руйнувань.

  Використання алюмінієвого композитного матеріалу для виготовлення осердя лінії електроживлення означає, що ви можете передавати вдвічі більше електроенергії з удвічі меншою вагою, не руйнуючи існуючу інфраструктуру.

  Більше електроенергії – менше руйнувань. Більше електроенергії – менше руйнувань.

Історії про глобальні проблеми


Наша стратегія

 • Нашою метою у сфері сталого розвитку є підтримка індивідуального росту у всьому світі, водночас сприяючи росту бізнесу. Це означає вирішення глобальних проблем, таких як доступність і безпека енергоресурсів, нестача сировини, здоров'я і безпека людей, освіта і розвиток, при цьому пам'ятаючи про наше прагнення досягти росту.

  • Технології 3М допомагають кожному бізнесу
  • Рішення 3М роблять кожну домівку затишною
  • Інновації 3М покращують життя кожного

  Як і багато організацій, ми прагнемо збалансувати три ключові фактори сталого розвитку:

  • Економічний успіх: Розробляти диференційовані, практичні та оригінальні рішення проблем, які сприяють сталому розвитку.
  • Захист навколишнього середовища: Пропонувати практичні та ефективні рішення та продукти для вирішення екологічних проблем.
  • Соціальна відповідальність: Вести безперервний діалог з ключовими зацікавленими сторонами з метою постійного вдосконалення нашої практики сталого розвитку.

  Дізнайтеся більше про те, як ми вирішуємо глобальні проблеми.


Цілі та прогрес

 • Єдине, що нам подобається більше за чудову ідею – це чудові результати. Коли справа стосується сталого розвитку, прогрес виявляється у фактах. Від скорочення емісії парникових газів на 57% до зменшення використання води та кількості викидів, що забруднюють навколишнє середовище – наші зусилля у напрямку сталого розвитку приносять результати. Читати далі.


Звернення нашого Голови Правління

 • Інге Тулін [Inge Thulin], Головний виконавчий директор

  З 1902 року 3М покращує життя людей. Відповідальний підхід до вирішення соціальних та екологічних питань є головною рисою, що характеризує нас, та відображений у нашому баченні:

  • Технології 3М сприяють успіхам кожної компанії
  • Продукція 3М поліпшує кожен дім
  • Інновації 3М покращують життя кожного

  Ведучи діяльність більше ніж у 70 країнах – і продаючи 55 000 найменувань продукції у майже 200 країнах – ми нерозривно пов'язані з глобальною економікою та життям людства. Продукція 3М поблизу кожного, і це надихає нас змінювати світ на краще – місто за містом, село за селом і людину за людиною.

  Бурхливий прогрес у сфері телекомунікацій швидко поєднує світ у глобальне співтовариство зі спільними цінностями. Разом ми стикаємося з невизначеністю стосовно доступності енергоресурсів та зміни клімату, якості і доступності води, нестачі сировини, освіти, розвитку, а також здоров'я і безпеки людей.

  Зрозуміло, що ці глобальні проблеми ускладнюють сталий розвиток майбутніх поколінь, а тому 3М використовує свої найважливіші активи – ідеї та інновації – для вирішення цих проблем.

  Працюючи у різних галузях – від охорони здоров'я до електроніки та автомобілебудування, ми винаходимо технології, які роблять повсякденне життя простішим, безпечнішим і таким, що приносить більше задоволення. Ось деякі останні приклади застосування нами наших ідей та інновацій для забезпечення більшої сталості у майбутньому:

   

  • У 2014 році за наші зусилля у напрямку енергозбереження у всьому світі ми здобули винагороду ENERGY STAR® Агентства з охорони навколишнього середовища США. 3М одержала тоді цю винагороду 10-й рік поспіль, вперше у галузі. Також нас учергове було внесено до індексу сталого розвитку Доу Джонса – ми удостоювалися цього визнання із самого початку існування індексу у 1999 році.
    
  • Ми розробили і запустили у виробництво велику кількість продуктів, спрямованих на забезпечення сталого розвитку, включаючи енергоефективні плівки для планшетів, стікери Post-it® Greener, пароізоляційні рішення для будівництва, графічні плівки Envision®, систему медичної інформації 360 Encompass™ та енергозберігаючу технологію LED, яку було удостоєно винагороди.
    
  • Тривалий успіх нашої програми виплат для запобігання забрудненню навколишнього середовища, яка дозволила запобігти забрудненню повітря і води майже 2 мільйонами тон відходів, а також зменшення наших глобальних викидів парникових газів на 57 процентів у період з 2002 до 2013 років в абсолютному обчисленні (навіть при тому, що обсяг продажів компанії зріс на 30 процентів за той же період).
    
  • Постійна підтримка захисту і відновлення життєво важливих екосистем у всьому світі. Працюючи з партнерами, такими як Комітет з охорони природи, Фундація 3М виділила більше 21 мільйона для збереження більше 1 мільйона акрів землі.
    
  • Пожертви у грошовій та натуральній формі на суму 61,6 мільйона дол. США на глобальному рівні у 2013 році.
    
  • На початку 2014 року ми приєдналися до Глобального договору ООН. Хоча 3М завжди діяла відповідно до ключових цінностей, відображених у Глобальному договорі, ми пишаємося тим, що офіційно зобов'язалися дотримуватися його 10 принципів у сферах прав людини, праці, охорони навколишнього середовища та протидії корупції та розвивати партнерські відносини з організацією.
    

  Радіючи нашим досягненням, ми розуміємо масштаб глобальних проблем, які ми намагаємося вирішити. Це не буде легко і потребуватиме змін у тому, як ми працюємо, як ми приймаємо довгострокові рішення, та як ми співпрацюємо. Але ми твердо віримо, що, працюючи з нашими клієнтами та партнерами і заохочуючи людей виявляти креативність та ентузіазм, ми можемо сприяти трансформаційним змінам, що необхідні для успіху і бізнесу, і суспільства.

  Працівники 3М є самовідданою командою, що налічує 89 500 чоловік, готових допомагати створювати більш стале майбутнє. Ми маємо намір робити це, розробляючи продукти, які підтримують наших клієнтів у їхніх зусиллях досягти сталого розвитку, вживаючи заходів, які відповідають концепції сталого розвитку, у всьому нашому ланцюжку поставок, та, можливо, найважливіше, об'єднуючи зусилля заради спільної мети.

  Я пишаюся тим, що працюю у 3М і можу робити свій внесок у цю діяльність, а також здобуваю натхнення від усвідомлення ролі, яку 3М може відігравати у допомозі всім та усюди змінювати життя на краще.

  Інге Г. Тулін [Inge G. Thulin]
  Голова Правління, Президент і Головний виконавчий директор


Обрані продукти