Фоновий малюнок 3М
Ми прагнемо покращувати наш бізнес, нашу планету та життя кожної людини.

Покращення життя кожного – це захоплююча та амбіційна справа. Займатися нею значить вчиняти правильно, і це головне, що визначає, хто ми є.

Ми прагнемо зробите кращим кожне життя

Уявіть собі світ, де життя кожної людини стало кращим – природних ресурсів вистачає всім, люди мають доступ до освіти, мають можливості, їхнє життя безпечне, здорове, у них є засоби для зв'язку між собою, і вони живуть у добробуті.

Ми прагнемо допомогти зробити такий світ реальністю. Але досягнути настільки сміливої мети буде непросто. Отже, у 3М ми беремо на себе такі зобов'язання:
 

 • Ми будемо докладати зусиль для одержання наукових знань і розробки технологій, що дозволять досягнути цих цілей.
 • Ми будемо заохочувати ентузіазм і допитливість людей як у компанії, так і в наших співтовариствах.
 • Ми визнаємо, що ми нездатні досягти успіху самостійно, і прагнутимемо до співпраці задля покращення життя кожної людини на землі.

Дізнайтеся більше про те, як ми покращуємо життя людей.

 


Історії

 • Чому добре бути у темряві.

  Технологія, застосована у світлофільтрах 3M™ Speedglas™, що автоматично затемнюються, дозволяє досягти затемнення зварювального екрану через 0,1 мілісекунди після спалаху дуги.

  Чому добре бути у темряві. Чому добре бути у темряві.
 • Ось яскравіша ідея.

  Використовуйте вкриту сріблом та атмосферостійку полімерну плівку, сукупна напівсферична відбивна здатність якої становить 94% при контакті з прямим світлом. Результат: збільшення яскравості LED-ламп в Африці.

  Ось яскравіша ідея. Ось яскравіша ідея.
 • Вдихнути з полегшенням.

  Протиалергенні фільтри для здорового способу життя Filtrete™ притягують та уловлюють мікроскопічні частки, які можуть переносити бактерії та віруси, приблизно за 80 дол. США на рік.

  Вдихнути з полегшенням. Вдихнути з полегшенням.

Історії


Наші зобов'язання та шлях

 • З 1932 року ми йшли попереду компаній, приймаючи програми та політики для забезпечення охорони навколишнього середовища, соціальної відповідальності та економічної життєздатності.

  Розгорніть сторінку, щоб подивитися повну хронологію нашої діяльності, спрямованої на забезпечення сталого розвитку.

  1932: 3М надає короткострокове і довгострокове страхове покриття на випадок втрати працездатності, пенсійний план та план страхування на випадок безробіття.

  1949: Запроваджено перший план купівлі акцій працівниками 3М.

  1951: Створено Відділ безпеки 3М.

  1953: Створено Фундацію 3М – одну з перших корпоративних благодійних організацій в Америці.

  1961: У 3М створено Відділ розробки водяного і санітарно-технічного обладнання.

  1963: У 3M створено Carlton Society з метою вшанування видатних технічних працівників.

  1964: Перші фахівець із промислової гігієни та фахівець із радіаційного захисту, які офіційно отримали відповідну кваліфікацію, були прийняті на роботу до Медичного відділу 3М.

  1970: Починається проведення екологічної експертизи продукції. Створюється організація з екологічної інженерії та контролю забруднень (EE&PC). Фахівці з промислової гігієни та радіаційного захисту починають працювати у підрозділах 3М, розташованих за межами Сполучених Штатів.

  1971: Започатковано програму пропорційного збільшення пожертвувань працівників/пенсіонерів стосовно благодійних внесків.

  1973: Створено парк пасажирських фургонів для працівників. Засновано Відділ управління енергоспоживанням

  1974: 3М стає однією з перших корпорацій, яка пропонує внутрішню програму допомоги працівникам, у рамках якої працівники та їхні сім'ї отримують освітні та консультаційні послуги.

  1975: Правління 3М затверджує природоохоронну політику 3М. Засновано програму виплат для запобігання забрудненню навколишнього середовища (3Р). Результати першого року: 19 проектів запобігли викидам у повітря масою 73 000 тон, 2 800 тон шламу.

  1977: 3М та Агентство захисту навколишнього середовища США фінансують чотири конференції з питань запобігання забрудненню.

  1980: Вперше затверджено політику 3М з безпеки та охорони здоров'я.

  1981: Починається програма екологічного аудиту.

  1984: Всесвітній центр навколишнього середовища нагороджує 3М першою щорічною золотою медаллю за міжнародні досягнення корпорації у сфері захисту навколишнього середовища. 3М стає першою корпорацією, яка пропонує своїм працівникам послуги з догляду за хворими дітьми. У тому ж році 3М починає проводити опитування серед працівників у США і стандартне опитування у всьому світі кожні два роки для визначення думки працівників. Започатковано програму 3M CARES (надання співтовариством послуг пенсіонерам), яка об'єднувала зусилля волонтерів під егідою 3М для надання допомоги пенсіонерам у певних сферах.

  1986: Започатковано винагороду 3М для волонтерів.

  1987: Створено Комітет 3М з корпоративної безпеки, охорони здоров'я та навколишнього середовища. Запроваджено програму 3М зі зменшення викидів у повітря.

  1988: Затверджено політику 3М щодо поетапного зменшення викидів речовин, які руйнують озоновий шар.

  1989: Визначено і публічно оголошено цілі 3М у сфері захисту навколишнього середовища, які вона планувала досягнути до 2000 року. Затверджено політику 3М з безпеки, охорони здоров'я працівників та захисту навколишнього середовища. Національна федерація з охорони диких тварин вручає 3М нагороду за досягнення у сфері захисту навколишнього середовища.

  1990: Починається виробництво стікерів Post-it® з переробленого паперу. Затверджено програму безпеки 3М, яка складається з 16 пунктів.

  1991: Одержано винагороду за захист стратосферного озонового шару від Агентства з охорони навколишнього середовища США.

  1993: 3М досягнула своєї мети зі зниження світових обсягів викидів у повітря на 70%. Одержано винагороду для корпорацій за захист дикої природи від Служби охорони рибних ресурсів і диких тварин США.

  1994: Агентство з охорони навколишнього середовища США вручило 3М винагороду за досягнення за успішну участь у програмі добровільного скорочення викидів у повітря 33/50.

  1995: 3М починає виробництво першого у світі дозуючого інгалятора для лікування астми, який не містить ХФВ. 3М ініціює програму з метою зменшення травм і хвороб на 50% протягом чотирьох років. 3М одержує Національну медаль за технологію – найвищу винагороду у Сполучених Штатах за досягнення у техніці.

  1996: Рада Президента Клінтона зі сталого розвитку обирає програму 3Р 3М для вручення винагороди Президента за досягнення у сфері сталого розвитку. Надано офіційного статусу системі екологічного управління 3М. Розроблено Глобальний план безпеки та охорони здоров'я 3М.

  1997: 3М надає офіційного статусу системі управління життєвими циклами з метою забезпечення урахування питань захисту навколишнього середовища, охорони здоров'я та безпеки під час розробки нових продуктів. Науковці 3М дістають звання Героїв Хімії від Американського хімічного товариства за синтез гідрофторетерів як замінника ХФВ. 3M ініціює програму Lifescapes, щоб допомогти працівникам захистити своє здоров'я, безпеку і добробут на роботі і вдома. 3M ініціює програму Lifescapes, щоб допомогти працівникам захистити своє здоров'я, безпеку і добробут на роботі і вдома.

  1998: 3М визначає цілі у сфері безпеки та охорони здоров'я, а саме – зменшувати травми і захворювання на роботі на 25% щороку протягом трьох років.

  1999: Гамбурзький інститут навколишнього середовища у Німеччині ставить 3М на друге місце у рейтингу екоефективності серед 50 найбільших у світі компаній, що використовують хімічні речовини.

  2000: Заснована 3M GIVES (гранти, ініційовані волонтерською службою).

  2001: Визначені цілі у сфері захисту навколишнього середовища на 2005 рік. Екологічний напрямок додано до програми внесків 3М. 3М удостоюється винагороди Національної фундації "Проблиски світла" за досягнення у корпоративній громадській діяльності.

  2002: В індексі сталого розвитку Доу Джонса 3М стала першою у категорії промислових товарів та послуг. 3М включено до індексу соціально-відповідальних інвестицій FTSE. 3М одержує винагороду "Бачення для Америки" від організації "Збережемо Америку красивою".

  2003: 3М дістає винагороду від Агентства з охорони навколишнього середовища США за досягнення у збереженні чистоти повітря у категорії регуляторних інновацій / інновацій у політиці.

  2004: 3М удостоєно винагороди Energy Star 2004 Агентства з охорони навколишнього середовища США та Міністерства енергетики США за досягнення у сфері управління енергоспоживанням.

  2005: 3М вручено винагороду Агентства з охорони навколишнього середовища США за захист клімату. 3M виконує свою програму корпоративних цілей на 2000-2005 роки щодо захисту навколишнього середовища, перевищивши всі заплановані показники, та визначає нові корпоративні цілі на 2005-2010 роки щодо захисту навколишнього середовища. 3М одержує винагороду за найвагоміший внесок у попередження забруднення навколишнього середовища (MVP2) у 2005 році від Національного круглого столу з попередження забруднення навколишнього середовища. Агентство з охорони навколишнього середовища США удостоює 3М винагороди за досягнення у сфері екологічної ефективності – це вперше, коли ця винагорода вручається корпорації.

  2008: 3М створює свій Підрозділ з відновлюваних джерел енергії. 3М визначає нові Стратегічні принципи сталого розвитку.

  2010: Восени 2010 року 3M об'єднала зусилля з Агентством з охорони навколишнього середовища США та Агентством з контролю забруднення навколишнього середовища штату Міннесота (MPCA) для розміщення Виставкового дому ENERGY STAR Агентства з охорони навколишнього середовища США на Виставці штату Міннесота. Подивіться це відео.

  2011: 3М визначає свої цілі у сфері сталого розвитку на 2015 рік. Восьмий рік поспіль 3М одержує від Агентства з охорони навколишнього середовища США та Міністерства енергетики США винагороду за тривалі успіхи в управлінні енергоспоживанням на знак визнання безперервного покращення управління енергоспоживанням

  2013: Працівники 3M присвятили більше 250 000 годин участі у волонтерських заходах, а також сума пожертв 3М у грошовій та натуральній формі на глобальному рівні склала 61,6 мільйона дол. США.

  2014: 3М приєдналася до Глобального договору Організації Об'єднаних Націй. Та за зусилля у напрямку енергозбереження у всьому світі 3М здобула винагороду ENERGY STAR® Агентства з охорони навколишнього середовища США. 3М одержала тоді цю винагороду 10-й рік поспіль, вперше у галузі.


Наші партнери

 • Співпраця відіграє важливу роль у нашій стратегії сталого розвитку. Ми підтримуємо партнерські відносини з рядом організацій, завдяки чому ми дізнаємося про різні погляди на питання сталого розвитку, краще розуміємо позицію наших зацікавлених сторін, а також отримуємо можливість вчитися на успіхах і поразках наших колег.

 • Логотип Комітету з охорони природи

  Комітет з охорони природи

  Разом ми фінансуємо проекти у США, Китаї, Бразилії, Канаді та Мексиці.

 • Зображення водоспаду

  Darkwoods

  Грант Фундації 3М у сумі 500 000 дол. США допоможе здійснити найбільшу в історії Канади купівлю приватного землеволодіння, яке простягається від Єллоустоуна до Юкона, у цілях створення природного заповідника. Ця земля допоможе відновити середовище життя канадських оленів та інших видів, що перебувають на межі зникнення, внаслідок з'єднання земель, які охороняються.

 • Лісовий заповідник

  Партнерство з лісовим заповідником штату Міннесота

  Грант у сумі 1,5 мільйона дол. США, що призначений для захисту 89 000 акрів землі на півночі Міннесоти, зробить цю територію одним із найбільших незайманих лісів, які залишаються у країні.

 • Зелені схили

  Корона континенту

  У 2011 році 3М надала грант у розмірі 1 мільйона дол. США для з'єднання в одне ціле низки охоронюваних державних земель сукупною площею 60 мільйонів акрів, що розташовані у Монтані, Айдахо, Вайомінгу та на півдні Британської Колумбії. Це два серед найбільших випадків придбання земель у природоохоронних цілях в історії Північної Америки.

 • Пільги за скорочення викидів

  3М отримала право на пільги за скорочення викидів відповідно до природоохоронного законодавства США внаслідок зменшення своїх викидів у повітря в обсязі, що перевищує обсяг, встановлений регуляторними вимогами. У більшості випадків ми або продавали ці пільги і вкладали одержані кошти у проекти, спрямовані на захист навколишнього середовища, або надавали самі пільги органам влади штатів і місцевим органам влади для покращення якості повітря.

 • Інститут світових ресурсів

  Ми працюємо з Інститутом світових ресурсів та нашими членами у Всесвітній раді ділових кіл з питань сталого розвитку з метою розробки глобального протоколу для розрахунку викидів вуглецю у ланцюжку поставок та протягом усього строку використання продукції.

 • Розробки заради навколишнього середовища

  Наш Підрозділ будівельних та комерційних послуг бере участь у проекті "Розробки заради навколишнього середовища" (DFE) через Агентство з охорони навколишнього середовища США (EPA). У рамках цього проекту дослідники 3М працюють спільно зі спеціалістами з державних органів з метою визначення ефективних хімічних речовин для засобів чищення, які не шкодять здоров'ю людини та навколишньому середовищу.