Пустинний ландшафт
Віч-на-віч з глобальними проблемами.
Завантажте наш звіт про сталий розвиток (PDF, 20K)

Глобальні проблеми

У 3М ми розглядаємо сталий розвиток з точки зору спільних глобальних потреб та майбутнього нашого бізнесу. У міру росту населення, особливо у країнах з перехідною економікою, такі проблеми як доступність та безпека енергоресурсів, нестача сировини, здоров'я та безпека людей, освіта і розвиток повинні бути вирішені, аби люди у всьому світі могли вести здорове життя, яке приносить задоволення.

Кожного дня інновації 3М застосовуються з метою вирішення деяких із найбільш нагальних світових проблем:
- Сировина
- Вода
- Енергоресурси & клімат
- Здоров'я & безпека
- Освіта і розвиток

Наші зобов'язання і цілі відображають наше прагнення допомогти у подоланні цих глобальних проблем. Дізнайтеся про наші цілі та результати тут.

 


Історії

 • Додаємо віднімаючи.

  Матеріали для заповнення пустот 3M™, пастоподібні клейкі матеріали та легкі полісульфідні герметики 3M™ Scotch-Weld™ зменшують вагу літака, збільшуючи ефективність, зменшуючи витрати і підвищуючи довговічність.

  Додаємо віднімаючи. Додаємо віднімаючи.
 • Як менше означає більше в охолодженні обладнання.

  Рідини 3M™ Novec™ потребують менше енергії для охолодження обладнання (якщо точно, на 95% менше) і дають вам можливість щільніше встановлювати деталі обладнання.

  Як менше означає більше в охолодженні обладнання. Як менше означає більше в охолодженні обладнання.
 • Магія мікросфер.

  Абразивні матеріали Cubitron™ II залишаються гострішими, їх вистачає на довше, і вони менше нагріваються ніж звичайні абразивні матеріали.

  Магія мікросфер. Магія мікросфер.
 • Ось яскравіша ідея.

  Використовуйте вкриту сріблом та атмосферостійку полімерну плівку, сукупна напівсферична відбивна здатність якої становить 94% при контакті з прямим світлом. Результат: збільшення яскравості LED-ламп в Африці.

  Ось яскравіша ідея. Ось яскравіша ідея.

Історії


 • Погляд угору на дерева у лісі

  Сировина

  Населення світу зростає, живе довше – та споживає більше. Враховуючи цей посилений тиск на наші обмежені природні ресурси та матеріали, ми повинні перейти від недорогих, придатних до повторного використання матеріалів до відновлюваних продуктів. Компанії, які займаються вирішенням цієї проблеми, не тільки допомагають планеті, але також і здобувають конкурентні переваги на ринку.

  3М вже багато десятиріч працює над цією проблемою та продовжуватиме створювати інновації для майбутнього, розробляючи відновлювані замінники ресурсів, яких не вистачає, докорінно змінюючи придатні до повторного використання матеріали і створюючи більше можливостей для сталого розвитку.

 • Берегова лінія

  Вода

  Люди її споживають, використовують у сільському господарстві та виробництві продукції. Зменшення споживання води та покращення якості води є важливими складовими відповідального використання природних ресурсів.

  Вода є найціннішим природним ресурсом у нашому світі. Незважаючи на поширеність води, прісна вода становить тільки 2,5% сукупних водних запасів. Більшість прісної води використовується для зрошення, але тільки 30% використовується у домашньому господарстві та промисловості. Інфраструктура, що зношується, та підвищений попит збільшує вартість чистої доступної води для 3М та наших клієнтів.

  Для деяких наших клієнтів знайти або доставити чисту, доступну воду важко. Ми можемо допомогти їм вирішити цю проблему, розробивши технологію, яка збільшує ефективність води та її якість.

 • Потужність турбіни

  Енергоресурси та клімат

  Доступ до надійних джерел енергії безпосередньо впливає на всі види господарської діяльності та життя людей. Проблеми використання енергії та проблеми клімату потребують проведення систематичних змін, і ми вважаємо своїм завданням здійснити це.

  Від викидів в атмосферу до горючих корисних копалин – 3М вирішує проблеми попиту на енергоресурси та змін клімату, вдаючись до ініціативного підходу і співпраці з іншими – у нашій діяльності і для наших клієнтів. Проблеми ефективного використання енергоресурсів та змін клімату є складними та взаємопов'язаними. У 3М ми передусім намагаємося зрозуміти ці зв'язки та знайти рішення, які сприяють енергозбереженню, створенню інфраструктури для екологічно чистих видів енергії та зменшенню викидів парникових газів в атмосферу. Ми вже маємо багато продуктів і технологій, які зменшують вплив енергоспоживання, сприяють енергоефективності та зменшують викиди парникових газів. Наша мета – продовжувати розробляти і запроваджувати глобальні концепції, які мають максимальний довгостроковий вплив.

 • Кабінет лікаря

  Охорона здоров'я та безпека

  Глобальні проблеми охорони здоров'я та безпеки поширені на місцях роботи людей у всьому світі. Отруєння харчовими продуктами та хвороби, що передаються через воду, щороку призводять до смерті 3 мільйонів людей у світі. Водночас приблизно один з кожних 20 госпіталізованих пацієнтів у країнах з низьким та середнім рівнем доходів матиме контакт з інфекцією під час медичного лікування.

  Держави, корпорації та споживачі зумовлюють зростання глобального попиту на рішення, які покращують можливості безпеки, захисту, охорони здоров'я та безпеки харчових продуктів. Креативні інновації, технології, освіта і співпраця – все це має надзвичайно велике значення, якщо ми ставимо за мету вирішення проблем, пов'язаних з охороною здоров'я та безпекою праці.

  Протягом десятиріч у 3М цілі бізнес-підрозділи працювали над розробкою продуктів і послуг для здоров'я, захисту і безпеки людей. У той же час діяльність компанії у цьому напрямку велася у її власних підрозділах.

 • Робототехніка

  Освіта і розвиток

  Як очікується, світовий рівень безробіття, особливо серед молоді, залишатиметься стабільним до 2017 року включно. На сьогоднішньому ринку праці існує менше можливостей, а для молоді і тих, хто тільки-но завершив освіту, більшість вакансій потребують занадто спеціалізованих знань. Як технологічна компанія 3М визнає важливість висококваліфікованих випускників спеціальностей у сфері природничих наук, технології, інжинірингу та математики (STEM) – нам потрібні молоді таланти, які почнуть виконувати вузькоспеціалізовану роботу і допомагатимуть нашій компанії знаходити рішення для майбутніх проблем.


Головні теми

 • Існує багато сфер, пов'язаних із цими глобальними проблемами, стосовно яких ми маємо посилені стратегії, політики або процеси. Дізнайтеся, як ми близько співпрацюємо з постачальниками для вирішення проблеми "конфліктних корисних копалин", застосовуючи нашу політику щодо ланцюжка поставок. Також ознайомтеся з нашими поточними зобов'язаннями у сфері сталого лісового господарства.