Вид на міст
Ми ставили цілі і досягали їх протягом 25 років

Цілі та прогрес

Ставити цілі, щоб сприяти сталому розвитку, зовсім не є новим для 3М. Ми ставимо цілі у сфері глобального захисту навколишнього середовища з 1990 року. Становлячи важливу частину історії нашої компанії, ці цілі допомогли істотно зменшити шкідливий вплив нашої власної діяльності на навколишнє середовище та зробили нас лідером у сфері відповідального використання природних ресурсів.

Ідучи вперед, ми пишаємося тим, що переносимо центр нашої уваги з власної діяльності на підтримку наших клієнтів та співтовариств у досягненні ними своїх цілей та реалізації своїх потреб у сфері сталого розвитку. Хоча ми визнаємо важливість заходів, яких ми вживаємо щодо власної діяльності, та прагнемо досягати більшого у цьому відношенні, ми переконані, що набагато більших результатів можна досягти у співпраці з іншими, розуміючи і долаючи перешкоди для такої співпраці.


Ми йдемо до наших цілей і реалізації стратегії у сфері сталого розвитку шляхом:
 

 • дотримання високих стандартів у власній діяльності та у всьому нашому ланцюжку поставок;
 • запровадження інновацій, покликаних покращувати життя людей, спільно з нашими клієнтами та партнерами; та
 • збагачення співтовариств, у яких ми живемо та працюємо.


Коли ми думаємо про наших клієнтів, партнерів, наші співтовариства та спільні проблеми і потреби, то бачимо спільні можливості. На додаток до екологічних проблем, ми визнаємо взаємопов'язаність соціальних проблем, з якими ми стикаємося, прагнучи до кращого світу. Ми бажаємо у співпраці з іншими створити світ, де життя кожної людини стало кращим – природних ресурсів вистачає всім, люди повсюди мають доступ до освіти, мають можливості, їхнє життя безпечне, здорове, у них є засоби для зв'язку між собою, і вони живуть у добробуті.


Ми окреслили свої цілі та плани на наступні 10 років стосовно вирішення спільних глобальних проблем – у напрямку реалізації такого світу у майбутньому. Розуміючи, що зобов'язання, які ми беремо на себе, пов'язані між собою і частково збігаються, а також усвідомлюючи їхній вплив на різні проблеми, ми структурували свої зусилля залежно від основної проблеми, на вирішення якої спрямована кожна мета. Якщо не зазначається інше, всі цілі мають глобальний характер з пунктом відліку у 2015 році та кінцевим строком у 2025 році. Ми запрошуємо вас дізнатися більше та приєднатися до нас на цьому шляху до покращення життя кожного.

 


Останні досягнення

 • Працюючи у різних галузях – від охорони здоров'я до електроніки та автомобілебудування, ми винаходимо технології, які роблять повсякденне життя простішим, безпечнішим і таким, що приносить більше задоволення. Ось деякі останні приклади застосування нами наших ідей та інновацій для забезпечення більшої сталості у майбутньому:

   

  • У 2014 році за наші зусилля у напрямку енергозбереження у всьому світі ми здобули винагороду ENERGY STAR® Агентства з охорони навколишнього середовища США. 3М одержала тоді цю винагороду 10-й рік поспіль, вперше у галузі. Також нас учергове було внесено до індексу сталого розвитку Доу Джонса – ми удостоювалися цього визнання із самого початку існування індексу у 1999 році.
  • Ми розробили і запустили у виробництво велику кількість продуктів, спрямованих на забезпечення сталого розвитку, включаючи енергоефективні плівки для планшетів, стікери Post-it® Greener, пароізоляційні рішення для будівництва, графічні плівки Envision®, систему медичної інформації 360 Encompass™ та енергозберігаючу технологію LED, яку було удостоєно винагороди.
  • Тривалий успіх нашої програми виплат для запобігання забрудненню навколишнього середовища, яка дозволила запобігти забрудненню повітря і води майже 2 мільйонами тон відходів, а також зменшення наших глобальних викидів парникових газів на 57 процентів у період з 2002 до 2013 років в абсолютному обчисленні (навіть при тому, що обсяг продажів компанії зріс на 30 процентів за той же період).
  • Постійна підтримка захисту і відновлення життєво важливих екосистем у всьому світі. Працюючи з партнерами, такими як Комітет з охорони природи, Фундація 3М виділила більше 21 мільйона для збереження більше 1 мільйона акрів землі.
  • Пожертви у грошовій та натуральній формі на суму 61,6 мільйона дол. США на глобальному рівні у 2013 році. Дізнатися більше про участь 3M у громадському житті.
  • На початку 2014 року ми приєдналися до Глобального договору ООН. Хоча 3М завжди діяла відповідно до ключових цінностей, відображених у Глобальному договорі, ми пишаємося тим, що офіційно зобов'язалися дотримуватися його 10 принципів у сферах прав людини, праці, охорони навколишнього середовища та протидії корупції та розвивати партнерські відносини з організацією.