Галузеві рішення

Для 3М сталий розвиток включає співпрацю з метою знаходження кращих рішень. У міру росту населення, особливо у країнах з перехідною економікою, глобальні проблеми повинні бути вирішені, аби всі ми могли вести здорове життя, яке приносить задоволення. Ми визнаємо, що наші клієнти зустрічаються з такими ж проблемами та мають такі ж цілі у сфері сталого розвитку, як і ми. Тому ми прагнемо будувати партнерські відносини з клієнтами для знаходження рішень, які допоможуть досягнути їхніх цілей, і для співпраці у втіленні цих рішень. У той час як ми постійно збільшуємо кількість продуктів, які призначені для задоволення цих потреб, ви можете дізнатися про існуючі рішення щодо захисту навколишнього середовища тут (PDF, 6,7 МБ).

 


Управління життєвими циклами

 • Сталий розвиток не повинен мати строку придатності. Управління життєвими циклами є формальною частиною нашого процесу запровадження продукції у всьому світі. Розробляючи новий продукт, ми на початку ставимо важливі питання: Як ми можемо зменшити вплив продукту на навколишнє середовище? Як ми будемо поширювати його? Як у підсумку проводитиметься його утилізація? Ми розглядаємо всі можливі наслідки випуску конкретного продукту для навколишнього середовища, здоров'я та безпеки.

  Ми прийняли у 2001 році нову Політику щодо управління життєвими циклами, згідно з якою всі наші бізнес-підрозділи повинні переглядати життєві цикли всіх нових та існуючих продуктів. Оскільки кожного року запроваджуються сотні нових продуктів, ми завжди маємо безліч можливостей для покращення того впливу, який наша продукція має на навколишнє середовище, здоров'я та безпеку.


Упаковка

 • Ми мислимо нестандартно – "виходячи за межі коробки". Також картонної упаковки, обгортки та сумки. Головною складовою нашого процесу управління життєвими циклами є наші безперервні зусилля зменшити шкідливий вплив на навколишнє середовище і досягти більшої економії витрат за рахунок упаковки. Ми зменшуємо вплив нашої упаковки на навколишнє середовище завдяки змінам у конструкції, повторному використанню, збільшенню придатності для переробки для повторного використання та більшому використанню вторинної сировини, а також завдяки більшому застосуванню методів, які дозволяють ефективніше використовувати простір для зберігання чи складування. Результатом є зменшення енергоспоживання при переробці пакувальних матеріалів, зменшення витрат і викидів від транспорту, а також зменшення потрібного простору для зберігання та утилізації.


Окремі приклади

 • Post-It ® Cabinet Pack

  Наша упаковка стікерів Post-it® Note Cabinet Pack допомагає зменшити кількість сміття в офісі та забруднення навколишнього середовища. Коробка з набором із 16 або 24 комплектів стікерів Post-it® є зручною для їхнього зберігання і позбавляє необхідності в індивідуальній пластиковій упаковці. Плюс коробка виготовлена на 100% з паперу вторинної переробки з обмеженим використанням фарби.

 • Губка для чищення ванни та скребок для чищення плитки 3M Scotch-Brite™

  Ми значно зменшили упаковку нашої губки для чищення ванни та скребка для чищення плитки 3M Scotch-Brite™. Зокрема у результаті змін упаковки було видалено гофровані перегородки та зменшено її загальний розмір, так що вона займає удвічі менший простір при перевезенні та експозиції.

 • Ефективне використання простору

  Нехай ті, хто вважав, що геометрія, яку вони вивчали у старших класах, ніколи не знадобиться їм у реальному житті, подумають про можливості, які дає куб. У складській справі та логістиці "ефективне використання простору" – це підхід, що має на меті досягти якомога ефективнішого використання простору на складі, у кабіні автомобіля або контейнері. Ефективність використання простору загалом розраховується як процент сукупного об'єму або сукупного "корисного об'єму". Ми застосовуємо методи ефективного використання простору для зменшення простору, потрібного для зберігання або перевезення нашої продукції.


Обрані продукти