1. 3М Україна
 2. Підрозділ продукції 3М для комерційних рішень

Підрозділ продукції 3М для комерційних рішень

Вид на літак з повітря
Ефективні рішення, що збільшують вплив вашого бренду.
Дивитися продукти для комерційних рішень

Ринки продуктів для комерційних рішень

Здобудьте наші конкурентні переваги.

Наш бізнес підтримує ваш бізнес. Від Буенос-Айреса до Пекіна – ми забезпечуємо комплексні рішення, так що ви можете забезпечити надійний і стабільний результат для ваших клієнтів. Ми підтримуємо ваші приміщення у більшій чистоті. Ваших працівників – у більшій безпеці. Ваш бренд – більш пам'ятким.


Продукти для комерційних рішень

Дивитися усі продукти для комерційних рішень
    • Покращуємо мережі, посилюємо зв'язки у всьому світі.

     Наш бізнес підтримує ваш бізнес. Від Буенос-Айреса до Пекіна – ми забезпечуємо комплексні рішення, так що ви можете забезпечити надійний і стабільний результат для ваших клієнтів. Ми підтримуємо ваші приміщення у більшій чистоті. Ваших працівників – у більшій безпеці. Ваш бренд – більш пам'ятким. Наша технологія збільшує можливості вашого бізнесу, так що ви можете захистити ваші приміщення, ваших працівників та вашу репутацію.


    Інновації у дії

    Інновації у дії


    Подивіться наші торгові марки

    • У 3М ми є фахівцями, які можуть допомогти вам реалізувати силу та потенціал вашого бренду. Ми співпрацюємо з фахівцями у сфері технічного обслуговування з метою розробки рішень для догляду за підлогою, чистки, графіки та безпеки, які вам потрібні для забезпечення найвищої якості для ваших клієнтів. Наші губки, губки для чистки та губки для підлоги допомагають вам зробити свою підлогу такою блискучою, а кухню такою чистою, наскільки це тільки можливо. Наші серветки для полірування, покриття для захисту підлоги та засоби для збирання пилу допомагають зберігати новим вигляд приміщень у вашому офісі або школі. А наші покриття, що запобігають ковзанню, і технології, що уберігають від підсковзання, зберігають у безпеці ваших працівників та вашу репутацію.