1. Україна
  2. Про 3М
  3. Технології
Технології у періодичній таблиці

Технології

Оберіть технологію та дізнайтеся, як технології 3М допоомагають вирішувати світові проблеми

 

  • Заявки
    Ac Icon

    Акустичний контроль

    Гучні неприємні звуки не просто дратують, вони також становлять загрозу для здоров'я та безпеки. 3М розробила відмінні неткані матеріали, в'язко-еластичні полімери та інші матеріали, що поглинають звук, зупиняють вібрацію та запобігають небажаному шуму. У транспортних засобах ці матеріали підвищують звукоізоляцію у пасажирському салоні. У комп'ютерних дискових накопичувачах вони зменшують дратівні звуки і сприяють підвищенню швидкості доступу до даних та збільшенню ємності записувального пристрою. На робочому місці вони сприяють концентрації уваги, захищають слух та дозволяють спілкуватися.


    Di Icon

    Дисплей

    Матеріали 3М для дисплеїв впливають на пропускання і відбиття світла. Поєднавши наш досвід у сфері багатошарових плівок, лінз та мікрореплікації, ми можемо збільшити чіткість, зносостійкість або яскравість практично всіх видів електронних дисплеїв: від рідкокристалічних дисплеїв кишенькових пристроїв до LCD моніторів і телевізорів, гігантських проекційних екранів. Ці матеріали також використовуються у плівках конфіденційності для портативних комп'ютерів і банкоматів.


    Ec Icon

    Енергетичні компоненти

    Завдяки технологіям 3М світ одержує нові способи генерування та зберігання енергії. 3М є світовим лідером у сфері паливних елементів, зокрема у розробці та виробництві низьковитратних зборок мембранних електродів. Ми також ведемо діяльність у галузі розробки літій-іонних матеріалів для батарейних систем. У галузі фотоелектричних елементів 3М розвиває технології (включаючи захисні плівки та лінзи концентратора Френеля) та постачає продукцію, таку як надміцні та алюмінієві струмопроводні клейкі стрічки.


    Fs Icon

    Фільтрація, сепарація та очищення

    Інновації у галузі фільтрації, сепарації та очищення уможливили виробництво високоочищених компонентів, які необхідні для фармацевтичної, харчової промисловості та для виробництва спеціалізованих хімічних реагентів. Відповідно до високих стандартів цих та інших галузей 3М пропонує різні варіанти для фільтрації та сепарації рідин та газів, у тому числі технології з використанням електретів, мікропористих мембран, вуглецевого та нетканого волокна. 3М також використовувала ці технології у її індивідуальних респіраторах та масках, споживчих повітряних фільтрах для дому та автомобілів, а також у побутових системах очищення води.


    Fc Icon

    Гнучке конвертування та пакування

    Більше ніж для половини продукції 3М останнім кроком у виробничому процесі є надання плівці, абразивному матеріалу, стрічці або іншому матеріалу певної форми та розміру згідно з вимогами клієнта. Наша здатність швидко змінювати те, як продукт буде порізано, якої він буде форми, та якої кінцевої обробки він зазнає, дозволяє ефективно враховувати індивідуальні вимоги клієнтів без шкоди для якості. І гнучкість нашого виробничого процесу поєднується із гнучкістю упаковки, яка зберігає та захищає готовий продукт, і брендинговою стратегією продавця.


    Fe Icon

    Гнучка електроніка

    Використовуючи передові фірмові матеріали і технологію виробництва, 3М стала піонером у виробництві електронних схем на гнучких полімерних плівках. Картриджі для струминних принтерів були однією з перших сфер використання цих недорогих, легких та гнучких схем. Сьогодні ця технологія також використовується у жорстких дисках, медичних діагностичних приладах, великих плоских екранах та інших виробах, які потребують надійності і гнучкості.


    Im Icon

    Відтворення зображень

    3М розуміє візуальну комунікацію. Ми зробили перший термо-факсимільний апарат для передавання зображень. Ми відкрили нові горизонти для рекламної галузі, винайшовши спосіб цифрового друку зображень, розмір яких зіставний з розмірами стін. Ми винайшли багатошарові оптичні плівки, які створюють чіткі, живі зображення на електронних дисплеях, та захисні знаки, які не піддаються підробці. Ми вдосконалили наші фарби та барвники, що дозволило нам досягти справжніх яскравих кольорів, які не вицвітають навіть у найжорсткіших умовах. Використовуючи свій багаторічний досвід у галузі друкарських і цифрових технологій, 3М продовжує запроваджувати сучасні плівки, фарби та програмне забезпечення для друку, електронних дисплеїв та вивісок.


    Lm Icon

    Управління світлом

    Почніть із глибокого розуміння 3М нових матеріалів. Поєднайте матеріали у тонких плівках у сотнях шарів. Додайте до цього незрівнянне вміння 3М створювати мікроскопічні структури на плівках (та інших поверхнях). Об'єднавши ці та інші технології, 3М вміло використовує світло для перетворення товарів щоденного вжитку. Знаки виглядають яскравіше, та їх легше читати. Захисні знаки створюють таке враження, ніби вони плавають над поверхнею документів. Електронні дисплеї передають більш живе та насичене зображення, але споживають менше енергії.


    Mf Icon

    Механічне кріплення

    За допомогою механічного кріплення 3М клієнти можуть багаторазово прикріплювати і відкріплювати матеріали. Ми створюємо ці зносостійкі структуровані поверхні, поєднуючи наші унікальні технології, включаючи мікрореплікацію, обробку полімерів, клейкі та неткані матеріали. Наші кріплення багаторазового використання вже вдосконалили різні види продукції: від дитячих підгузків до абразивних матеріалів; вони також використовуються у транспортній, медичній галузях, спортивних товарах та електротехнічній продукції.


    Op Icon

    Оптичний зв'язок

    Разом із ростом онлайнових послуг, таких як інтернет-телефонія та відео на вимогу, потреба у збільшенні ширини смуги швидко збільшується. Завдяки нашим знанням у галузі матеріалознавства та прецізійної обробки оптоволоконні зростки 3М та конектори допомагають постачальникам послуг будувати і обслуговувати мережі, пропускна швидкість і надійність яких відповідає очікуванням клієнтів. Наші досягнення у сфері оптоелектроніки також використовуються для виробництва елементів дисплеїв, гнучкої електроніки і сенсорів 3М для ринків медичної, охоронної та оборонної продукції.


    Po Icon

    Пористі матеріали та мембрани

    Пористі матеріали та мембрани застосовуються у тисячах продуктів 3М, включаючи респіратори, фільтри, паливні елементи, трансдермальні пластирі та пов'язки на рану. 3М виробляє пористі плівки та інші структури, у яких розмір пор та відстань між ними різниться залежно від приладу. Мембрани та інші матеріали також можуть бути змінені хімічно для того, щоб вони могли уловлювати частки. Сьогодні технологія 3М дозволяє пропускати з необхідною швидкістю повітря та інші рідини та зупиняти частки завбільшки з рисове зерно або нанометрову молекулу.


    Tt Icon

    Відстежування та встановлення місцезнаходження

    Радіочастотна ідентифікація (RFID) стала дуже надійним, цінним та поширеним засобом моніторингу переміщення і місцезнаходження об'єктів. 3М вперше розробила цю технологію бездротового стеження для бібліотечних систем контролю. Сьогодні наші клієнти використовують її для стеження за поставками фармацевтичної продукції, технічним обслуговуванням авіамоторів, зразками тканин, юридичними і медичними документами та у багатьох інших цілях. Враховуючи безперервний розвиток програмного забезпечення та обладнання, RFID 3М допомагає підвищувати продуктивність, при цьому скорочуючи витрати, пов'язані з крадіжками та втратами.

  • Bi Icon

    Біотехнологія

    Для створення продуктів для медицини 3М незвичайно поєднує свої напрацювання у галузі матеріалознавства, визначення характеристик поверхонь, фільтрації та біології. Результати включають: надзвичайно зносостійкі пломбувальні матеріали, біосумісні хірургічні стрічки та пов'язки, трансдермальні пластирі для доставки лікарських засобів, дезінфікуючі засоби та індикатори стерилізації.


    Dd Icon

    Доставка лікарських засобів

    Лікарські засоби можуть покращувати, а інколи навіть рятувати життя людей. Важливо, щоб вони доставлялися у правильній дозі у потрібне місце та у потрібний час. 3М була піонером у розробці дозуючих інгаляторів (для доставки лікарських засобів у дихальні шляхи) і трансдермальних пластирів. Наші знання у сфері хімічних сполук і технологій доставки лікарських засобів доповнюються багатолітнім досвідом у регуляторній сфері, у сфері забезпечення якості та прецізійного виробництва.


    Md Icon

    Управління медичними даними

    Більше ніж у 6 000 лікарень у всьому світі передове програмне забезпечення та консультаційні послуги 3М допомагають організаціям вести облік медичних даних і класифікувати їх, розподіляти ресурси, дотримуватися нормативних положень, управляти доходами та, у кінцевому рахунку, покращувати якість догляду за пацієнтами. Наші рішення дають можливість закладам охорони здоров'я значно зменшувати витрати і допомагають урядам та органам, які здійснюють політику у сфері охорони здоров'я, у всьому світі управляти витратами та покращувати показники їхніх місцевих та національних систем охорони здоров'я.


    Mi Icon

    Детекція і контроль мікроорганізмів

    Технології 3М знаходяться на передовій у боротьбі з небезпечними мікроорганізмами. Використовуючи свої знання у сфері спеціальних матеріалів, покривних матеріалів, нанотехнології, обробки сигналів та мікрореплікації, 3М розробила швидкі і прості у використанні системи для детекції, ідентифікації та квантифікації патогенних та інших організмів. Вони застосовуються у лікарнях, медичних лабораторіях, клініках, а також на підприємствах, що здійснюють переробку харчових продуктів. Ми також розробляємо технології детекції та визначення характеристик мікроорганізмів на основі генетичних маркерів.


    Se Icon

    Сенсори

    Слабкі порушення серцевого ритму новонародженого, критичне відхилення температури, що знищує активність вакцини, генетичний маркер муковісцидозу – ці та інші ознаки можуть бути виявлені та повідомлені сенсорами 3М та іншими сенсорами, які виготовлені з компонентів 3М. Наші технології реагують на широкий спектр сигналів, включаючи тепло, світло, тиск, радіо, хімічні, біологічні та інші сигнали. Наші сенсори також представлені багатьма моделями: від недорогих індикаторів, таких як одноразові індикатори стерилізації, до складних автоматизованих діагностичних приладів.


    Wo Icon

    Догляд за ранами

    Коли цілісність шкірного покриву пацієнта порушується унаслідок хірургічних операцій, нещасного випадку або внутрішньовенного введення, він зазнає ризику інфікування. У медичній продукції 3М застосовані нові клейкі матеріали, плівки, неткані та спеціальні матеріали – такі як наші гігроскопічні і прозорі пов'язки, хірургічні стрічки і серветки, а також продукти для обробки шкіри та дезінфікуючі засоби – для сприяння швидшому загоєнню та зниження ризику інфікування.

  • Ab Icon

    Абразивні матеріали

    3М починала свою діяльність як виробник абразивних матеріалів. Більше століття ми удосконалювали наші початкові технології та доповнювали їх революційними винаходами, які розроблялися іншими підприємствами 3М. Сьогодні в основі наших абразивних матеріалів лежать як їхні традиційні переваги, наприклад, клейкі речовини та покриття, так і найсучасніші технології – від мікрореплікації до керамічних та нетканих матеріалів. У результаті ми маємо широкий асортимент абразивних матеріалів, які з легкістю і точністю надають продуктам необхідної форми, оздоблення та шліфують їх.


    Ad Icon

    Клейкі матеріали

    Вони такі міцні, що можуть тримати будівельну панель протягом усього строку експлуатації будівлі... і такі слухняні, що подаються дитині. Оскільки клейкі матеріали 3М були розроблені таким чином, щоб задовольняти потреби наших клієнтів, вони використовуються у різних продуктах, таких як літаки і мобільні телефони, автомобілі і медичні пов'язки. Ми досягли відмінних успіхів у виробництві клейких матеріалів, які тверднуть, та епоксидних смол. Та, звичайно, самоклеючих стрічок, які 3М винайшла більше 80 років тому.


    Am Icon

    Нові матеріали

    Коли науковці 3М починають працювати над вирішенням проблеми клієнта, вони розглядають велику кількість нових і спеціальних матеріалів: полімерів, композитних, керамічних матеріалів, фторматеріалів, наноматеріалів та ін. Наші лабораторії постійно поповнюють цю палітру новими хімічними сполуками та революційними модифікаціями існуючих матеріалів. 3М немає рівних у пристосуванні цих нових матеріалів до реальних потреб промисловості.


    Ce Icon

    Керамічні матеріали

    У цій сфері 3М починала з виготовлення наждачного паперу з мінеральної сировини. Протягом більше століття нам вдалося виготовити з неорганічних керамічних матеріалів дивовижний асортимент продукції: негладкі гранули, що захищають ваш дах, складний сенсорний екран вашого банкомату, естетичний пломбувальний матеріал та великозернистий абразив, блискуча лінія, яка визначає вашу смугу на мокрій від дощу автомагістралі, та надміцне волокно, з якого виготовлена лінія електропередач. Всі вони є результатом багаторічної роботи 3М у галузі неорганічних керамічних матеріалів.


    Do Icon

    Стоматологічні та ортодонтичні матеріали

    3М у 1964 році представила перший пломбувальний матеріал кольору зубів, що став істотним досягненням, яке дозволило пацієнтам позбутися занепокоєнь стосовно естетичного вигляду зубів та задовольнило потреби стоматологів у зносостійкому матеріалі. Відтоді завдяки використанню нами нових відкриттів у галузі хімії, біології, керамічних матеріалів та оцифровування ми стали світовим лідером у сфері стоматологічних сумішей, клейких, зліпочних, ортодонтичних матеріалів та інших продуктів Зокрема ми першими почали застосовувати високов'язкі пломбувальні матеріали, які швидко і комфортно тверднуть у роті пацієнта, а також технологію зняття відбитка, яка дозволяє робити точні відбитки зубного прикусу пацієнта.


    Em Icon

    Електронні матеріали

    Просування вперед у галузі електронних компонентів – від напівпровідників та взаємних з'єднань до зберігання даних і дисплеїв – часто починається з важливих досягнень у галузі органічних, неорганічних та металевих матеріалів, з яких ці компоненти виготовляються. 3М робить внесок у розвиток виробництва та зростання ефективності, застосовуючи свої досягнення для вдосконалення багатьох інших складових сучасних електронних приладів, включаючи фтористі сполуки, клейкі, абразивні матеріали, мембрани, електроди та електроліти.


    Fi Icon

    Плівки

    Плівки, розроблені 3М, використовуються у великій кількості напрямків. Одна лінія продуктів збільшує яскравість LCD дисплеїв, у той час як інша перешкоджає проникненню сонячного світла крізь вікна. Плівки 3М створюються для створення графічних зображень, розмір яких зіставний з розміром стін будинків, і для запобіганню графіті. Деякі з них одношарові, як у простих приладах, у той час як інші складаються із сотень шарів, які налаштовані так, щоб пропускати або відбивати хвилі певної довжини. Інші ж плівки дуже добре захищають від потрапляння кисню та вологи, що вимагається для виробництва електронних дисплеїв наступного покоління.


    Fl Icon

    Фтормісткі матеріали

    Фтористі сполуки 3М є активними матеріалами у широкій лінійці захисних покриттів 3М. Вони також використовуються як терморегулюючі рідини та як поверхнево-активні речовини, що покращують плин високоефективних фарб і покриттів. Фторполімери Dyneon мають високу стійкість до температурного і хімічного впливу, що робить їх ідеальними для багатьох продуктів, які використовуються в екстремальних та несприятливих умовах. Вони застосовуються для виробництва кабельних покриттів, ізоляції, прокладок, антипригарних покриттів, покриттів паливних шлангів та інших критичних і високоефективних приладів.


    Me Icon

    Композитні матеріали з металевою матрицею

    Просочуючи щільну структуру керамічних волокон або часток алюмінієвим сплавом, 3М створює композитні матеріали та вироби, які поєднують у собі надзвичайну міцність, легкість та жорсткість. 3М вперше застосувала цю технологію у комерційних цілях у високоміцному повітряному електричному проводі, яким може передаватися вдвічі більше електроенергії, ніж звичайними лініями такого ж розміру. Додаткова робота продовжується над продуктами і компонентами, які призначені для іншого застосування, включаючи застосування у будівництві та механічне застосування. Переваги цього матеріалу збільшуються, коли компонент зазнає сильного прискорення, що збільшує економію ваги.


    Nt Icon

    Нанотехнологія

    Науковці і дослідники 3М досліджують новий світ на рівні нанометра, де матеріали виявляють унікальні фізичні, хімічні та біологічні властивості. Ці незвичайні властивості вже використовуються у наших твердих покриттях, пломбувальних матеріалах та оптичних плівках, які збільшують яскравість (використовуються в LCD дисплеях). На багато технологічних платформ 3М, включаючи клейкі матеріали та фармацевтичні продукти, впливає поява наночасток.


    Nw Icon

    Неткані матеріали

    Через півстоліття вивчення можливостей використання нетканих матеріалів 3М продовжує знаходити нові шляхи їх вдосконалення і застосування. У медичних стрічках вони створюють комфорт для пацієнтів. В абразивних матеріалах вони збільшують зносостійкість і простоту використання. В ізоляційних матеріалах завдяки ним у салоні вашого автомобіля стає тихіше, і ваша куртка краще зберігає тепло. Дякуючи знанням 3М у галузі нових матеріалів та найсучасніших технологій виробництва, з'являються нові можливості використання нетканих матеріалів у сфері охорони здоров'я, при виробництві споживчих товарів та у важкій промисловості.


    Sm Icon

    Спеціальні матеріали

    3М досягла значних успіхів у розробці та модифікації дрібносерійних цінних матеріалів для своїх клієнтів і для власних потреб. До них належать спеціальні добавки і хімічні речовини, включаючи каталізатори, захисні смоли, фотоініціатори, поверхнево-активні речовини, мікросфери, бульбашки, легкоочисні покриття, електроліти для акумуляторів та мастильні матеріали. 3М також розробляє керамічні тканини і композитні матеріали для використання в аерокосмічній, нафтопереробній, металообробній та інших галузях. Серед інших унікальних матеріалів 3М накопичує знання у сфері міцних легких композитних матеріалів з металевою матрицею.

  • Mr Icon

    Мікрореплікація

    3М першою стала використовувати маленькі структури точно окресленої форми для надання матеріалам нових фізичних, хімічних або оптичних властивостей. Мікрорепліковані призми використовуються у дорожніх знаках, електронних дисплеях та зовнішньому освітленні будівель, щоб поглинати і відбивати світло яскравіше. Завдяки маленьким пірамідам ефективність структурованих абразивних матеріалів 3М підвищується, і вони зношуються рівномірніше. А мікрорепліковані канали можуть навіть спрямовувати рідини шляхом капілярної дії, що несе в собі величезний потенціал для біомедичних продуктів.


    Mo Icon

    Лиття

    У 3М точні оптичні лінзи і складні форми виготовляються за допомогою нових технологій лиття. Ми також використовуємо лиття для створення мікрореплікованих відбитків у структурованих абразивних матеріалах, для покращення яскравості та у захисних плівках. Оскільки ці продукти повинні бути дуже стійкими до зовнішнього впливу, 3М має незрівнянні напрацювання у сфері багатьох субтехнологій, що необхідні для обробки термопластичних і термотвердних матеріалів, таких як розробка форм для лиття, вимірювання технологічних показників і циклічний температурний вплив.


    Pd Icon

    Обробка часток і дисперсійна обробка

    Здатність 3М створювати і розсіювати частки – у твердих речовинах, плівках та рідинах – дозволяє їй надавати унікальних характеристик її абразивним матеріалам, стоматологічним пломбувальним матеріалам, фарбам, плівкам для вікон та оптичним плівкам, а також масі інших продуктів. Наше розуміння фізичних, хімічних та поверхових взаємодій дозволяє нам шляхом точного розподілу часток і наночасток (таких як скляні кульки, вуглецеве волокно, метали та оксиди металів) впливати на міцність, коефіцієнт переломлення світла, провідність, поглинання інфрачервоного випромінення, каталітичну активність та інші характеристики матеріалу.


    Pm Icon

    Формування з розтопу полімерів

    Протягом десятиліть 3М стала світовим лідером у розробці та використанні полімерів, перетворюючи ці унікальні молекули на плівки та об'єкти шляхом екструдування, покриття та інших методів обробки. Сьогодні в основі майже всіх технологічних платформ 3М та більшості продукції 3М лежить обробка полімерів. Ці знання особливо важливі на ринках медичної продукції, електроніки, дисплеїв та графічної продукції.


    Pp Icon

    Прецізійна обробка

    У минулому великі обсяги виробництва могли означати значні відмінності характеристик продукції. Тепер це не так завдяки розвитку технологій покриття, сушіння, твердіння, управління рулонами та інших технологій. Інженери 3М розробляють виробниче обладнання, яке поєднує добре контрольовані процеси з економічною ефективністю виробництва, у якому здійснюється безперервна подача рулонного матеріалу. Результат: Екологічні показники 3М продовжують покращуватися, а відхилення продукції від встановлених параметрів стають все меншими – для деяких структур покриття вони не перевищують половину довжини хвилі світла.


    Pe Icon

    Прогнозне проектування і моделювання

    Користуючись сучасними технологіями комп'ютерного моделювання та імітації, дослідники та інженери 3М можуть передбачати властивості ще не вироблених матеріалів та прискорити вдосконалення процесів виробництва. Завдяки цим віртуальним експериментам 3М змогла прискорити розробку цінних нових продуктів для електронних дисплеїв, гнучких схем та радіочастотної ідентифікації.


    Rp Icon

    Радіаційна обробка

    У багатьох продуктах 3М матеріали змінюються або вдосконалюються шляхом хімічних реакцій, спричинених радіаційною обробкою, наприклад, твердіння, структурування та полімеризація. Ми використовуємо ультрафіолетові та електронні промені, лазери надкоротких імпульсів, коронування, полум'я та інші технології для створення високоточних відбитків у наших структурованих абразивних матеріалах та плівках посилення яскравості, зображень на наших захисних плівках, унікальних характеристик поверхні наших відбивних плівок і додаткових характеристик тисяч інших продуктів.


    Su Icon

    Модифікація поверхні

    3М більше за будь-яку іншу компанію знає про поверхні речей. Ми створюємо унікальні поверхні, використовуючи нашу технологію мікрореплікації. Ми також змінюємо поверхні плівок та рулонних матеріалів за допомогою технологій коронування, теплової та парової обробки. Ці сучасні методи дозволяють нам покращувати здатність матеріалу сприймати рідини і клеї, змінювати свою жорсткість, посилювати свою відбивну здатність або створювати інші нові характеристики.


    Vp Icon

    Парова обробка

    Критичні експлуатаційні характеристики часто залежать від точності покриття металами, оксидами або полімерами. Завдяки багаторічному досвіду 3М перетворила парове покриття на мистецтво. Багато наших поточних продуктів мають унікальну зносостійкість, відбивну здатність, захисні властивості та хімічні властивості внаслідок умілого застосування компанією цієї спеціалізованої технології виробництва.

  • We Icon

    Прискорене випробування на стійкість до атмосферних впливів

    Продукція 3М розроблена з урахуванням її використання поза приміщеннями. Клієнти можуть очікувати, що наші матеріали, які призначені для створення безпечних умов дорожнього руху, знаки і позначення та інші продукти не втратять своїх експлуатаційних характеристик через багато років їх використання у найскладніших погодних умовах. Для забезпечення високих експлуатаційних характеристик 3М розробила технології, які імітують екстремальний вплив світла, тепла, холоду і вологи, що має місце у різних регіонах світу. Беручи до уваги вплив реальних погодних умов та імітацію прискореного впливу погодних умов, 3М розробила унікальні методи оцінки, аналізу та реагування на потреби, що обумовлюються найскладнішими атмосферними умовами.


    An Icon

    Аналітична наука і технологія

    Нові технології пропонують нові рішення для наших клієнтів і створюють безліч питань для наших науковців: Що це? Як це працює? Чи можемо ми це покращити? Для відповіді на ці питання 3М набула незрівнянної здатності оцінювати, характеризувати і розуміти матеріали та процеси. Володіючи ресурсами, які розміщені у різних регіонах світу, науковці 3М можуть користуватися нашими аналітичними перевагами на всіх етапах розробки продуктів, від ідеї до комерційного використання і виробництва.


    As Icon

    Прикладне програмне забезпечення

    Прикладне програмне забезпечення контролює багато інновацій 3М, веде їх моніторинг, взаємодіє з ними і створює можливості для їх розробки, починаючи з фільтрації повітря і завершуючи запровадженням RFID-рішень для відстеження медичних документів на всьому підприємстві. Прикладне програмне забезпечення може запускатися у веб-браузері, на звичайних настільних ПК та кишенькових пристроях або може бути встановлене на спеціальному електронному обладнанні і системах. 3М застосовує найсучасніші засоби і методи розробки надійного, безпечного та простого у використанні прикладного програмного забезпечення.


    Es Icon

    Електроніка і програмне забезпечення

    3М побудувала свою компетентність на основі технологій у сфері електроніки та програмного забезпечення. Сьогодні електроніка є складовою багатьох продуктів 3М: від проекторів і стоматологічних сканерів до електронних стетоскопів 3M™ Littmann® та систем прикордонного контролю 3M™. Сучасне програмне забезпечення 3М становить "мозок" цих продуктів, оскільки воно містить "розумні" алгоритми (розроблені в рамках математики та інформатики), які підвищують цінність цих продуктів. Поєднуючи у собі напрацювання у сфері матеріалів, що займають провідні позиції у світі, у сфері обробки та проектування, електроніка та програмне забезпечення 3М є потужною платформою для створення розумних матеріалів, розумних приладів та розумних систем, при цьому також надаючи розумні послуги.


    In Icon

    Контроль та оцінка

    Надзвичайна точність виробництва 3М – у деяких випадках допустимі відхилення від встановлених параметрів є меншими за довжину хвилі світла – також потребує точних інструментів для оцінки та контролю якості продуктів. 3М створила системи оптичних, інфрачервоних та ультрафіолетових датчиків, вимірювальні прилади та інші засоби власної розробки для оцінки експлуатаційних характеристик, міцності, кольору, відбивної здатності і товщини. Ці та інші параметри дають можливість точно і швидко підтвердити, що наші процеси відбуваються з максимальною ефективністю та однаковістю, а також що наші продукти відповідають всім специфікаціям клієнтів.


    Is Icon

    Комплексна розробка систем

    Складні системи потребують комплексного підходу до розробки. Поєднуючи знання у сфері програмного забезпечення, електроніки та механіки, 3М створює системи, які доповнюють одна одну і дають можливість досягти виключних результатів. Ці галузі знань додатково підкріплюються прогнозним моделюванням, проектуванням з урахуванням людського фактору та промисловим проектуванням. Результатом є поєднання функціональності та вишуканості у таких простих продуктах як тримач для клейкої стрічки або шліфувальний засіб та у таких складних продуктах як багатомірні системи контролю і безпеки для бібліотек.


    Is Icon

    Розробка і контроль процесів

    Точність, сталість, економічність та безпека: для сучасних технологій виробництва очікування є високими. У світі є мало компаній, які можна порівняти з 3М у галузі розробки та застосування найвимогливіших безперервних процесів, особливо це стосується управління рулонами, покриття та сушіння. До наших сильних сфер належать прогнозне проектування і моделювання, системи оцінки процесів та системи зворотного зв'язку, а також багаторічний досвід 3М у хімічному, механічному та електричному проектуванні. Для клієнтів результат є очевидним у кожному високоякісному продукті 3М та кожній швидкій модифікації цих продуктів, що обумовлена потребами місцевих ринків.