1. Україна
 2. Правова інформація

3М Україна

Важлива правова інформація

 

 • Уважно прочитайте ці Умови використання до початку використання цього веб-сайту. Вам надається доступ до цього веб-сайту і розміщених на ньому матеріалів та право користування ними за умови надання вами повної згоди на ці умови та їх повного дотримання. Якщо ви не даєте згоди на ці умови, ви повинні негайно залишити веб-сайт і припинити будь-яке подальше використання будь-яких матеріалів, які ви одержали з веб-сайту.

 • Можуть застосовуватися інші умови та повідомлення

  На ділові операції чи будь-які рекламні кампанії, які проводить 3М через цей веб-сайт, поширюватимуться додаткові умови. Додаткові умови регулюватимуть будь-які послуги дощок оголошень, чатів та/або інших засобів відправлення повідомлень, які доступні на цьому веб-сайті. Ніщо, що міститься на цій сторінці правової інформації, не змінює будь-який договір між вами і 3М, який є чинним на цей час.

  Хоча ці умови використання поширюються загалом на весь контент, розміщений на 3m.com, цей веб-сайт може містити інші повідомлення та умови використання компанії, положення яких також повинні дотримуватися стосовно тих частин веб-сайту, на які вони поширюються. Деякі частини цього веб-сайту адресовані відвідувачам з певних країн, про що зазначається у заголовках відповідних сторінок цього веб-сайту (наприклад, "3М Сполучені Штати Америки", "3М Сполучене Королівство" або "3М Австралія"). Умови використання тих сторінок вебсайту, які призначені для відвідувачів з конкретних країн, можуть відрізнятися, та ознайомитися з ними можливо на веб-сайті 3М для такої країни. 3М може скасовувати або змінювати будь-які права, зазначені на цій сторінці правової інформації, у будь-який час шляхом оновлення змісту цієї сторінки.

 • Інші права інтелектуальної власності

  Будь ласка, зверніть увагу, що будь-який продукт, процес або технологія, які описані у матеріалах, розміщених на цьому веб-сайті, можуть бути об'єктами інших прав інтелектуальної власності, які належать 3М, і не передаються згідно з цими умовами. 3M, логотип 3M, Post-it, Scotch, Scotch-Brite, Scotchgard та Thinsulate, а також більшість інших торгових марок, які згадуються на цьому веб-сайті, є всесвітніми торговими марками або зареєстрованими торговими марками 3M. Торгові марки інших осіб, коли це можливо, визначаються як належні їм, і 3М визнає їхні права.

 • Користувачі уряду США

  Використання, копіювання або розголошення урядом Сполучених Штатів Америки здійснюється з урахуванням обмежень, передбачених п. 252.227-7013(c)(1)(ii) Додатка до Федерального положення про військові закупівлі [DFARS] та п. 52.227-19 Федерального положення про закупівлі [FAR], а також будь-якими іншими чинними нормативно-правовими актами, які можуть бути прийняті замість них.

 • Правові застереження

  ІНФОРМАЦІЯ, ЩО МІСТИТЬСЯ НА ЦЬОМУ ВЕБ-САЙТІ, НАДАЄТЬСЯ ВАМ "ЯК Є" ТІЛЬКИ З МЕТОЮ ОДЕРЖАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ДЛЯ ВЛАСНИХ ПОТРЕБ, БЕЗ БУДЬ-ЯКОЇ ЗАЯВИ ЧИ ГАРАНТІЇ ЩОДО ТОЧНОСТІ АБО ПОВНОТИ ІНФОРМАЦІЇ АБО БУДЬ-ЯКОЇ ІНШОЇ ГАРАНТІЇ, ВКЛЮЧАЮЧИ БУДЬ-ЯКУ НЕПРЯМУ ГАРАНТІЮ ЯКОСТІ, ПРИДАТНОСТІ ДО КОМЕРЦІЙНОГО ВИКОРИСТАННЯ, ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ З ПЕВНОЮ МЕТОЮ АБО ГАРАНТІЇ НЕПОРУШЕННЯ ПРАВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ. 3М ЗА ЖОДНИХ ОБСТАВИН НЕ НЕСТИМЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД БУДЬ-ЯКОЮ ОСОБОЮ ЗА БУДЬ-ЯКІ ПРЯМІ, НЕПРЯМІ АБО ФАКТИЧНІ ЗБИТКИ, СПРИЧИНЕНІ ВИКОРИСТАННЯМ ЦЬОГО ВЕБ-САЙТУ АБО ПОКЛАДАННЯМ НА БУДЬ-ЯКУ ІНФОРМАЦІЮ ЧИ МАТЕРІАЛИ, ДОСТУП ДО ЯКИХ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЧЕРЕЗ НЬОГО АБО БУДЬ-ЯКИЙ ІНШИЙ ВЕБ-САЙТ, НА ЯКИЙ РОЗМІЩЕНО ГІПЕРПОСИЛАННЯ, ВКЛЮЧАЮЧИ, БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, ЗБИТКИ, СПРИЧИНЕНІ УПУЩЕНОЮ ВИГОДОЮ, ПЕРЕРИВАННЯМ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ АБО ВТРАТОЮ ДАНИХ, НАВІТЬ ЯКЩО 3М БЕЗПОСЕРЕДНЬО ОДЕРЖУЄ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО МОЖЛИВІСТЬ ВИНИКНЕННЯ ТАКИХ ЗБИТКІВ, НАСКІЛЬКИ ЦЕ ТІЛЬКИ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ ЗАКОНОМ. У ДЕЯКИХ ЮРИСДИКЦІЯХ НЕ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ ВИКЛЮЧЕННЯ НЕПРЯМИХ ГАРАНТІЙ ТА ЗАЯВ, А ТОМУ НАВЕДЕНІ ВИЩЕ ВИКЛЮЧЕННЯ МОЖУТЬ НЕ ПОШИРЮВАТИСЯ НА ВАС.

  Матеріали на цьому веб-сайті можуть містити технічні неточності або типографські помилки, а також інформація буде змінюватися, оновлюватися і видалятися без надання повідомлення про це. 3М може в будь-який час вдосконалювати та/або змінювати продукти та/або програми, описані у цьому матеріалі. 3М не дає гарантій щодо того, що цей веб-сайт працюватиме без перебоїв або помилок, або що дефекти буде виправлено. 3М не гарантує, що цей веб-сайт сумісний з вашим комп'ютерним обладнанням, або що цей веб-сайт або його сервер не містить помилок або вірусів, хробаків або "троянів", і 3М не несе відповідальність за будь-які збитки, які ви можете понести у результаті таких шкідливих факторів.

  Крім того, 3М не надає жодних заяв або гарантій щодо будь-якого іншого веб-сайту, на який ви можете зайти через цей веб-сайт. 3М розміщує посилання на такі веб-сайти виключно для вашої зручності, і розміщення цих посилань не означає, що 3М схвалює ці веб-сайти чи будь-який їхній контент.

 • Надання інформації 3М

  Загальну інформацію можна знайти у нашій Політиці щодо охорони приватного життя. 3М не має наміру одержувати від вас через цей веб-сайт конфіденційну інформацію або інформацію, яка становить комерційну таємницю, якщо тільки ви не уклали іншу письмову угоду з 3М про надання такої інформації. Будь-яка інформація, яку 3М одержує через свій веб-сайт, окрім інформації, що дозволяє встановити вашу особу і що передбачена Політикою 3М щодо охорони приватного життя, буде вважатися НЕКОНФІДЕНЦІЙНОЮ. ПЕРЕДАЮЧИ ІНФОРМАЦІЮ 3М ЧЕРЕЗ ЦЕЙ ВЕБ-САЙТ АБО ІНШИМ ЧИНОМ ЕЛЕКТРОННИМИ ЗАСОБАМИ ЗА ВІДСУТНОСТІ ПИСЬМОВОГО ДОГОВОРУ З 3М СТОСОВНО НАДАННЯ ВАМИ ІНФОРМАЦІЇ, ВИ РОЗУМІЄТЕ І ПОГОДЖУЄТЕСЯ, ЩО 3М МОЖЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ ЦЮ ІНФОРМАЦІЮ З БУДЬ-ЯКОЮ МЕТОЮ БЕЗ ЖОДНИХ ЗОБОВ'ЯЗАНЬ ПЕРЕД ВАМИ. Якщо ви хочете отримати інформацію про те, як подати 3М ідею, будь ласка, натисніть на кнопку "Зв'яжіться з нами" та попросіть копію брошури "Про вашу ідею".