1. 3М Україна
 2. Автомобільна промисловість

Автомобільна промисловість

Чоловік тримає гальмівну шайбу
100 років інновацій для автомобілів, на яких ви працюєте сьогодні.
Дивитися продукти для автомобільної промисловості

Рішення 3М для автомобільної промисловості

Виконуйте роботу правильно – перший раз, і завжди.

Ваша репутація забезпечує повторні ділові угоди та виділяє вас серед ваших конкурентів. Маючи за плечима майже 100-річний досвід в автомобільній промисловості, ми знаємо найменші деталі проектування, виробництва та ремонту автомобілів – починаючи з надання допомоги  виробникам обладнання у зменшенні ваги виробів для економії палива, закінчуючи спрощенням та підвищенням якості процесу фарбування для автомалярів.

Продукти для автомобільної промисловості

Дивитися всі продукти для автомобільної промисловості

 

 • Виконуйте роботу правильно – і перший раз, і завжди.

  Ваша репутація безцінна. Вона забезпечує повторні ділові угоди та відокремлює вас від ваших конкурентів. Маючи за плечима майже 100-річний досвід в автомобільній промисловості, ми знаємо найменші деталі проектування, виробництва та ремонту автомобілів – починаючи з надання допомоги первісним виробникам обладнання у збільшенні економії палива внаслідок застосування рішень, які дозволяють зменшити вагу виробу, закінчуючи наданням допомоги фахівцям, які працюють з корпусом автомобіля, повністю змінити процес фарбування. Ми можемо допомогти вам виконати роботу скоріше, з більшою впевненістю і надійністю, так що ваша репутація буде на висоті.

 


Інновації у дії

 • Світи яскравіше. Будь у безпеці.

  Набори для відновлення фар від компанії 3M™ допомагають збільшити яскравість фар більш, ніж на 200%, роблячи керування в темний час доби безпечнішим.

 • Більше ефективності. Менше відходів.

  Поєднання технології 3M™ Accuspray™ та системи PPS™ допомагає виконувати роботу швидше, легше та дешевше – кожного разу.

 • Подбайте про правильне та ефективне шліфування вручну

  Гнучкі абразивні листи 3M™ Hookit™ можна використовувати для сухого та вологого, ручного та машинного шліфування. Вони призначені для отримання чудових результатів матування поверхні перед фарбуванням, підготовки суміші та видалення дефектів після фарбування відповідно до ваших стандартів.

 • Слухайте радіо, а не звуки дороги.

  Акустична ізоляція 3M™ Thinsulate™ і клейка стрічка 3M™ допомагають тим, хто займається проектуванням та ремонтом автомобілів, робити їх легшими, тихішими та ефективнішими.

Інновації у дії


Про ринки продуктів для автомобільної промисловості у 3М

 • У 3М ми є фахівцями, які можуть дати вам упевненість у якості вашої роботи. Від тонування вікон і торгової марки Bondo® до автоплівки та автофарби – ми пропонуємо засоби, які допомагають захистити вашу репутацію. Наші рішення для ремонту, оздоблення авто і догляду за ними допомагають вам поставити на колеса якісні автомобілі.