1. 3М Україна
 2. Підрозділ споживчої продукції 3М

Підрозділ споживчої продукції 3М

Дошка для стікерів
Трансформуємо простір. Покращуємо життя людей. Розширюємо можливості.
Дивитися споживчу продукцію

Ринки споживчої продукції

Нижче оберіть технологію та дізнайтеся, як ми поєднуємо наші різноманітні ідеї , щоб допомагати у вирішенні проблем у всьому світі.


 • Інновації для вашого повсякденного життя.

  Стікери Post-it®. Стрічка Scotch®. Губки для миття Scotch-Brite™. Ви зустрічаєтеся з продукцією 3М кожного дня повсюди. Багато інновацій, які 3М розробила у минулому, стали невідємною частиною життя людей у сучасному світі. І ця історія має продовження. Наші клейкі матеріали подовжують строк використання багатьох речей, які ви любите. Вони скріплюють мобільні телефони та автомобілі. Ваш стоматолог, можливо, як і ваш лікар, користується клейкими матеріалами 3М. А стікери Post-it® здатні надихнути вас на ідеї. Від звичайного списку справ до грандіозної ідеї мистецької інсталяції. Різноманіття і застосування споживчої продукції і технологій 3М безперервно зростає.

 • Споживча продукція

  Відкрийте для себе продукти 3М, які допомагають зробити життя кращим та простішим вдома та на роботі.

  Дивитися всю споживчу продукцію Arrow

 • 3М Наука. Втілена в життя.™

  Наука лежить в основі всієї нашої діяльності.

  Дізнатися більше Arrow

 • Дізнайтеся про думку фахівців

  Клейка стрічка ScotchBlue™ допомагає фахівцям виконати свою роботу бездоганно з першого разу

  Дивитися зараз Arrow


Інновації у дії

 • Геніальна ідея, що надихає.

  Клейкі листочки для заміток Post-it® незамінні у повсякденному житті. Різноманітність їх використання може вас здивувати.

 • Дихайте легко.

  Антиалергенні фільтри Filtrete™ затримують мікрочастинки, які переносять бактерії та віруси. Здорове життя без алергії лише за 80 доларів на рік.

 • Серйозні роботи вимагають серйозної стрічки.

  Малярна стрічка ScotchBlue™ надійно тримається навіть у найважчих умовах, тому ви зможете виконати свою роботу бездоганно з першого разу.

 • Шліфування: міцне та надійне, як і ви.

  Продукція для шліфування 3M™ Ultra Flexible надійна та неймовірно гнучка, забезпечує чудові результати навіть у важкодоступних місцях.

Інновації у дії

Про споживчі ринки у 3М

 • У 3М ми є фахівцями, які можуть забезпечити креативність, простоту й ефективність як у вашій оселі, так і у вашому офісі. Від пов'язок до наждачного паперу, від офісних дощок до розчинника фарби – наш більше ніж 100-річний досвід допомагає вам бути впевненими, що будь-який проект, за який ви беретеся, буде виконано правильно. Наші рішення для особистого догляду, включаючи пов'язки, бандажі та медичну стрічку, покращують ваше здоров'я та зміцнюють вас, у той час як наші продукти торгової марки Post-it® допомагають упорядкувати ваше робоче місце. А наші пропозиції для дому – від гачків і стрічок до енергозберігаючих продуктів та репелентів – допомагають вам легше впоратися з прибиранням, ремонтом, ручною роботою і доглядом, так що ви зможете повернутися до своїх справ.