1. 3М Україна
 2. Підрозділ продукції для дизайну та будівництва 3М

Підрозділ продукції для дизайну та будівництва 3М

Будівельний майданчик уночі
Розширення меж можливого через форму та функціональність.
Дивитися продукцію для дизайну і будівництва

Ознайомтеся з продуктами для дизайну і будівництва

Сприяння і забезпечення розвитку сміливих ідей день за днем.

Одного дня ваше завдання – розсувати кордони, і робити це вчасно та в рамках бюджету. Наступного дня ваше завдання – забезпечити, щоб повсякденна робота стала незвичайною. У 3М ми розуміємо. Ось чому ми вважаємо своїм обов'язком виробляти якісну продукцію, яка може допомогти вам швидко трансформувати простір.


Продукти для дизайну і будівництва

Дивитися всі продукти для дизайну і будівництва

     

    • Сприяння і забезпечення розвитку сміливих ідей день за днем.

     Одного дня ваше завдання – розсувати кордони, і робити це вчасно та в рамках бюджету. Наступного дня ваше завдання – забезпечити, щоб повсякденна робота стала незвичайною. У 3М ми розуміємо. Ось чому ми вважаємо своїм обов'язком виробляти якісну продукцію, яка може допомогти вам швидко трансформувати простір. Або освітити простір, використовуючи мінімальну енергію. Або спроектувати і побудувати будівлю, яка, здається, не підкоряється законам фізики. Або просто виконувати рутинну роботу ефективніше. Від надміцних клейких матеріалів до красивих відбивних плівок та архітектурного опорядження – висока майстерність нашої продукції гарантує, що ви одержуватимете стабільні, неперевершені результати. Незалежно від того, чи ви розширяєте межі дизайну або перевіряєте правильність будівництва.


    Інновації у дії

    Інновації у дії


    Про ринки дизайну і будівництва у 3М

    • У 3М ми є фахівцями, які можуть допомогти вам подолати межі можливого через форму та функціональність. Ми працюємо з архітекторами, дизайнерами та будівельними компаніями, щоб створювати красиві та функціональні приміщення. У всьому – від сучасних плівок для вікон та покрівельних матеріалів до перевірених на практиці ізоляційних стрічок і рішень для прокладання кабелів – ми поєднуємо міцність структури з основними елементами гарного дизайну.