1. 3М Україна
 2. Підрозділ продукції для виробництва 3М

Підрозділ продукції для виробництва 3М

Авіаційний інженер оглядає реверсивний двигун Boeing 737
Інновації, які вдосконалюють складний світ виробництва.
Дивитися продукцію для виробництва

Промислове виробництво

Виконуйте все правильно – і перший раз, і завжди.

Коли справа стосується виробництва, збирання або обробки будь-чого будь-де у світі, 3М знає, що найголовніше – це ефективність. Для вас, вашої команди і для вашого кінцевого результату. Від надміцних абразивних матеріалів, які забезпечують нормальне здійснення процесів, до футуристичних матеріалів, які буквально полегшують ваше робоче навантаження. Наші інноваційні рішення запобігають проблемам у вашому бізнесі та у роботі ваших працівників.


Дивитися всі продукти для промислового виробництва

Дивитися всі продукти для промислового виробництва

 

 • Виконуйте все правильно – і перший раз, і завжди.

  Коли справа стосується виготовлення, монтажу або обробки будь-чого у світі, 3М знає, що ефективність є головним фактором – для вас, вашої команди і для вашого кінцевого результату. Від надміцних абразивних матеріалів, які забезпечують нормальне здійснення процесів, до футуристичних матеріалів, які можуть буквально полегшити ваше робоче навантаження – ми прагнемо запропонувати інноваційні рішення, які запобігають проблемам у вашому бізнесі та у роботі ваших працівників.

 


Інновації у дії

 • Результати кращі, роботи менше.

  Абразиви Cubitron™ II довше не стираються, мають більш тривалий строк експлуатації та нагріваються менше звичайних абразивів.

 • Магія мікросфер.

  Скляні кульки 3M, також відомі як мікросфери, мінімізують вагу та збільшують характеристики міцності суден, транспортних засобів і літаків.

 • Мінімізація браку для збільшення чистого доходу.

  Добавки для переробки полімерів 3M™ Dynamar™ допомагають уникнути або значно знизити кількість браку продукції, а також підвищити стабільність параметрів виробництва.

 • Точне полірування з безпрецедентними результатами.

  Технологічно складна поверхня з мікрореплікованих структур допомагає здійснювати точне полірування з передбачуваним результатом для безлічі об'єктів – від гольф-клубів та автомобілів до штучних суглобів.

Інновації у дії


Про ринки продукції для виробництва у 3М

 • У 3М ми є фахівцями, які можуть допомогти вам бути упевненими у тому, що ви все зробите правильно з першого разу. Наші виробничі технології допомагають вам уникати перероблень і постачати продукцію вчасно. Від клейких матеріалів та повітряних фільтрів до засобів очищення води і захисних плівок для вікон – наша мета полягає у тому, щоб допомогти вам і вашій компанії проводити діяльність ефективніше.