1. 3М Україна
  2. Підрозділ електронної продукції 3М

Підрозділ електронної продукції 3М

Жінка працює з планшетом у дата-центрі.
Ми допомагаємо вам сьогодні сконструювати прилади, які підтримуватимуть світ завтра.
Дивитися електронну продукцію

Ринки електроніки

Ми змінюємо спосіб життя – щоразу по одній інновації.

Від обслуговування клієнтів до літаків та хірургічних операцій – світ продовжує ставати все більш автоматизованим. Програмне забезпечення та електроніка перебувають на передовій революції. У 3М ми прагнемо створювати продукти, які не просто вдосконалюють електроніку, яку ми маємо сьогодні, а посилюють саму нашу здатність розвивати і вести уперед технологію майбутнього.


 

  • Ми змінюємо спосіб життя – щоразу по одній інновації.

    Від обслуговування клієнтів до літаків та хірургічних операцій – світ продовжує ставати все більш автоматизованим. Програмне забезпечення та електроніка перебувають на передовій революції. У 3М ми прагнемо створювати продукти, які не просто вдосконалюють електроніку, яку ми маємо сьогодні, а посилюють саму нашу здатність розвивати і вести уперед технологію майбутнього. Чи то посилення чіткості і яскравості дисплея на вашому мобільному пристрої, чи то забезпечення працездатності критичних електронних систем за надзвичайних обставин. Ми виводимо на ринок нові продукти і допомагаємо прокласти шлях до наступного покоління електроніки.

Інновації у дії

Інновації у дії


Про ринки електроніки у 3М

  • У 3М ми є фахівцями, які можуть допомогти вам прийти до ідей, на яких засноване майбутнє. Від проекторів і гарнітур до струмопровідної стрічки і рішень для охолодження дата-центру – ми допомагаємо вам управляти витратами і вирішувати проблеми дизайну. Наші високовідбивні плівки допомагають зробити вашу продукцію яскравішою, у той час як рідини Novec™ сприяють охолодженню приладів, підвищуючи їхню надійність. Ми прагнемо допомогти вам зробити свою продукцію кращою для споживачів.