1. 3М Україна
 2. Підрозділ продукції для транспорту 3М

Підрозділ продукції для транспорту 3М

Дорожня інфраструктура у Токіо, Японія
Безпечніші, швидші та легші шляхи підтримувати світ у русі.
Дивитися продукцію для транспортної галузі

Ринки продукції для транспорту

Рухаємо світ уперед.

Повітрям, водою або землею. Від вантажних кораблів до скутерів. Ми відіграємо інноваційну роль в ефективнішому створенні безпечніших, комфортних, привабливих, зносостійких та екологічно щадних засобів транспорту. Незалежно від того, чи ви сідаєте на поїзд, чи летите на висоті 35 000 футів. У всьому світі транспорту ви може розраховувати на те, що 3М рухатиме вас уперед.


Продукція для транспортної галузі

Дивитися всі продукти для транспорту

 

 • Рухаємо світ уперед.

  Куди б ви не їхали і як би ви туди не діставалися – повітрям, водою або землею. Від вантажних кораблів до скутерів – ви знайдете 3М у всьому світі транспорту.
  Ми відіграємо інноваційну роль в ефективному створенні безпечніших, комфортних, привабливих, зносостійких та екологічно щадних засобів транспорту – чи то ви сідаєте на поїзд, чи то ви летите на висоті 35 000 футів. Від захисту поверхонь до герметиків, від покращення звукоізоляції до оптимізації ваги, навіть у сферах електропровідності та ударного навантаження – у 3М ми завжди досліджуємо нові шляхи того, як ми можемо допомогти виробникам, перевізникам і мандрівникам досягти своїх цілей, пропонуючи їм рішення у сферах від дизайну до виконання щоденних операцій та планування маршрутів.

 


Інновації у дії

 • Будь у теплі. Спи краще. Їдь безпечніше.

  Унікальні мікроволокна ізоляції 3M™ Thinsulate™ вловлюють тепло з повітря та не пропускають холодне повітря, тому далекобійники можуть краще спати вночі.

 • Менше стресу для коней (і для вас).

  Заклепки та шурупи викликають неприємні вібрації в причепі для транспортування коней. Але стрічка 3M™ VHB™ досить міцна, щоб скріпити причіп і поглинути вібрації дороги, забезпечуючи комфортну поїздку.

 • Чи може впевненість відбиватися?

  Ми вважаємо, що так. Світловідбивна плівка 3M™ Diamond Grade™ DG3 робить дорожні знаки яскравішими та чіткішими, щоб водії раніше звертали увагу на вказівні знаки та попередження, а читати їх було легше.

 • Віднімання допомагає складати гроші.

  Шпаклівки 3M™, пастоподібний клей 3M™ Scotch-Weld™ і легкі полісульфідні герметики знижують масу літака, максимально збільшують ефективність і раціональне використання природних ресурсів.

Інновації у дії


Про ринки продукції для транспорту у 3М

 • У 3М ми є фахівцями, які можуть допомогти вам з'єднати точки, покращуючи продукти, безпеку та системи, які органічно працюють разом. Від герметиків та клейких матеріалів до рішень для електронного стягнення дорожнього мита і систем автоматизованого паркування – ми знаємо, що інтегровані системи сприяють ефективності та безпеці ваших щоденних операцій.