1. 3М Україна
 2. Підрозділ продукції для енергетики 3М

Підрозділ продукції для енергетики 3М

 Вид з повітря на лінії електропередач у сільській місцевості
Ми допомагаємо виробити, заощадити і переосмислити світові енергоресурси.
Дивитися продукцію для енергетики

Енергетика

Зменшуємо використання, збільшуємо можливості, щоб світ міг процвітати.

Ми допомагаємо уловлювати сонячне світло. Ми розробляємо та надаємо надійне під'єднання до електромережі. Ми зменшуємо вагу ліній електропередач, що дає можливість постачати ними більше електроенергії. У всьому світі 3М допомагає заощадити енергоресурси, зменшити вартість виробництва одного вата електроенергії та відкрити нові шляхи підвищення і підтримання ефективності життєдіяльності у майбутньому.


Продукція для енергетики

Дивитися всю продукцію для енергетики

 

 • Зменшуємо використання, збільшуємо можливості, щоб світ міг процвітати.

  Ми допомагаємо уловлювати сонячне світло. Ми розробляємо та надаємо надійне під'єднання до електромережі. Ми зменшуємо вагу ліній електропередач, що дає можливість постачати ними більше електроенергії. У всьому світі 3М допомагає заощадити енергоресурси, зменшити вартість виробництва одного вата електроенергії та відкрити нові шляхи підвищення і підтримання ефективності життєдіяльності у майбутньому. Ми співпрацюємо з тими, хто захищає, ефективно та раціонально використовує енергоресурси у кожній галузі та на кожному континенті. Ми прагнемо відкрити нові шляхи ефективного використання енергоресурсів землі та оптимізації використання цінних природних ресурсів.

 


Інновації у дії

 • Зберігайте енергію для музики, а не випускайте її з вікна.

  Нанотехнологія, яка не містить металів, серії віконних плівок 3M™ Window Film Prestige Exterior відбиває до 97% інфрачервоного випромінювання, що створює сонячне тепло, і до 99% ультрафіолетових променів, допомагаючи Залу та музею слави рок-н-ролу щорічно знижувати витрати на енергію на 8-12%.

 • Ось більш яскрава ідея!

  Використовуйте сріблясту металізовану та атмосферостійку полімерну плівку із загальною відбивною здатністю прямого світла 94%. Результат: світлодіодні лампи в Африці світять яскравіше.

 • Більше електрики, менше пошкоджень.

  Використання алюмінієвого композиту для виробництва сердечника багатопроволокового проводу лінії електропередачі означає передачу у два рази більшої кількості електрики проводами, які важать наполовину менше, без пошкодження існуючої інфраструктури.

 • Подивитися, як ми використовуємо природне освітлення для скорочення споживання електроенергії.

  Мікропризми оптично спрямовують 80% зовнішнього природного освітлення вглибину приміщення, допомагаючи першій у своєму роді аптеці Walgreens з нульовим споживанням первинної енергії виробляти більше енергії, ніж вона споживає.

Інновації у дії


Про ринки енергоресурсів у 3М

 • У 3М ми є фахівцями, які можуть допомогти вам створити світ, де жити стане краще. Від плівок для вікон до термоусадних трубок – наші енергетичні рішення допомагають вам створювати простір, у якому люди хочуть жити, працювати, навчатися і грати. Наші технології отримання енергії з відновлюваних джерел та сонячної енергії допомагають дотримуватися жорстких стандартів сталого розвитку, зберігаючи при цьому естетичний вигляд будівель.