1. 3М Україна
 2. Підрозділ продуктів для безпеки 3М

Підрозділ продуктів для безпеки 3М

Вид зверху на дорожню розв'язку з інтенсивним рухом уночі
Ми розробляємо науку збереження людей "цілими і здоровими".
Дивитися продукти для безпеки

Безпека

Ви турбуєтеся про інших. Ми турбуємося про вас.

Очищення води у Мумбаї, покращення доріг у Лондоні або життя людей, врятовані на полі бою – 3М допомагає підвищити безпеку кожного у світі, що змінюється. У різних галузях та сферах застосування наші технології, знання та енергія створюють інноваційні рішення, які допомагають вам контролювати ваше середовище, так що ви можете зосередитися на виконанні своїх поточних завдань.


Дивитися усі продукти для безпеки

Дивитися усі продукти для безпеки

 

 • Ви турбуєтеся про інших. Ми турбуємося про вас.

  Очищення води у Мумбаї, покращення доріг у Лондоні або життя людей, врятовані на полі бою – 3М допомагає підвищити безпеку кожного у світі, що змінюється. У різних галузях та сферах застосування, таких різних харчова промисловість, будівництво, виготовлення бронежилетів, очищення води і дорожній рух, наші технології, знання та енергія створюють інноваційні рішення, які допомагають вам контролювати ваше середовище, так що ви можете зосередитися на виконанні своїх поточних завдань.

 

 • Продукти для безпеки

  Відкрийте для себе продукти 3М, які допомагають підтримувати безпеку вашого середовища та людей у ньому.

  Дивитися усі продукти для безпеки Arrow

 • 3М Наука. Втілена в життя.™

  Наша нова торгова марка використовує наукові знання як основу всієї нашої діяльності.

  Дізнатися більше Arrow


Інновації у дії

Інновації у дії

 • Позиція 3М щодо коронавірусу (COVID-19)

  Компанія 3M збільшила виробництво на заводах-виробниках у всьому світі через збільшення попиту на засоби індивідуального захисту для працівників охорони здоров'я та споживачів.

  Позиція 3М щодо коронавірусу (COVID-19) Позиція 3М щодо коронавірусу (COVID-19)

Про ринки продуктів для безпеки у 3М

 • У 3М ми є фахівцями, які можуть допомогти підтримувати ваше середовище у безпеці у світі, що змінюється. Від захисних окулярів, вушних втулок та захисних жилетів до засобів захисту органів слуху, відбивної стрічки та пасків безпеки – як і ви, ми ставимо за мету безпеку людей. Ми розробляємо засоби індивідуального захисту (ЗІЗ), керуючись багаторічним досвідом роботи у цій галузі та глибоким знанням галузевих стандартів.