1. 3М Україна
 2. Підрозділ продуктів для безпеки 3М

Підрозділ продуктів для безпеки 3М

Вид зверху на дорожню розв'язку з інтенсивним рухом уночі
Ми розробляємо науку збереження людей "цілими і здоровими".
Дивитися продукти для безпеки

Безпека

Ви турбуєтеся про інших. Ми турбуємося про вас.

Очищення води у Мумбаї, покращення доріг у Лондоні або життя людей, врятовані на полі бою – 3М допомагає підвищити безпеку кожного у світі, що змінюється. У різних галузях та сферах застосування наші технології, знання та енергія створюють інноваційні рішення, які допомагають вам контролювати ваше середовище, так що ви можете зосередитися на виконанні своїх поточних завдань.


 

 • Ви турбуєтеся про інших. Ми турбуємося про вас.

  Очищення води у Мумбаї, покращення доріг у Лондоні або життя людей, врятовані на полі бою – 3М допомагає підвищити безпеку кожного у світі, що змінюється. У різних галузях та сферах застосування, таких різних харчова промисловість, будівництво, виготовлення бронежилетів, очищення води і дорожній рух, наші технології, знання та енергія створюють інноваційні рішення, які допомагають вам контролювати ваше середовище, так що ви можете зосередитися на виконанні своїх поточних завдань.

 

 • Продукти для безпеки

  Відкрийте для себе продукти 3М, які допомагають підтримувати безпеку вашого середовища та людей у ньому.

  Дивитися усі продукти для безпеки Arrow

 • 3М Наука. Втілена в життя.™

  Наша нова торгова марка використовує наукові знання як основу всієї нашої діяльності.

  Дізнатися більше Arrow


Інновації у дії

Інновації у дії

 • Позиція 3М щодо коронавірусу (COVID-19)

  Компанія 3M збільшила виробництво на заводах-виробниках у всьому світі через збільшення попиту на засоби індивідуального захисту для працівників охорони здоров'я та споживачів.

  Позиція 3М щодо коронавірусу (COVID-19) Позиція 3М щодо коронавірусу (COVID-19)

Про ринки продуктів для безпеки у 3М

 • У 3М ми є фахівцями, які можуть допомогти підтримувати ваше середовище у безпеці у світі, що змінюється. Від захисних окулярів, вушних втулок та захисних жилетів до засобів захисту органів слуху, відбивної стрічки та пасків безпеки – як і ви, ми ставимо за мету безпеку людей. Ми розробляємо засоби індивідуального захисту (ЗІЗ), керуючись багаторічним досвідом роботи у цій галузі та глибоким знанням галузевих стандартів.