1. Україна
 2. Всі продукти 3M
 3. Абразиви
 4. Абразивні диски
 5. Диски на плівковій основі
 6. Надтонкий полірувальний абразивний диск 3M™ Hookit™ 260L

Надтонкий полірувальний абразивний диск 3M™ Hookit™ 260L

 • Номер продукту 3M 260L
 • 3M ID B40064856

Абразивні диски з плівковою основою для полірування автомобільних кузовів

Абразивний матеріал з оксиду алюмінію забезпечує швидку обробку й довгий термін служби диска

Змінюйте та повторно використовуйте диски за допомогою системи кріплення 3M™ Hookit™

Переглянути більше

Деталі

Основні моменти
 • Абразивні диски з плівковою основою для полірування автомобільних кузовів
 • Абразивний матеріал з оксиду алюмінію забезпечує швидку обробку й довгий термін служби диска
 • Змінюйте та повторно використовуйте диски за допомогою системи кріплення 3M™ Hookit™

Надтонкий диск 3M™ Hookit™ 260L ідеально підходить для обробки автомобільних кузовів, зокрема для обробки зон переходу, полірування, підготовки фарбованих поверхонь і видалення дефектів фарби. Вибирайте зернистість оксиду алюмінію від P600 до P2000, і все це на міцній плівковій основі.

Для точного або чистового шліфування в автомобільній галузі використовуйте надтонкий полірувальний абразивний диск 3M™ Hookit™ 260L. Наші диски поєднують міцну плівкову основу з довговічним абразивом з оксиду алюмінію, який забезпечує швидку обробку. Спеціалісти часто вибирають оксид алюмінію, оскільки він забезпечує швидке шліфування та тривалий термін служби. Цей мінерал утворює міцний надійний абразив, який самостійно кришиться, щоб утворити нові ріжучі кромки, тому він притуплюється повільніше, ніж звичайні природні матеріали. Доступні диски з 15 або 7 отворами, які запобігають забиванню пилом поверхні диска, що суттєво збільшує швидкість обробки та термін служби. Система кріплення Hookit™ дає змогу швидко змінювати диски та повторно використовувати їх протягом усього терміну служби.

Typical Properties

Ресурси

Зв’яжіться з нами. Ми завжди раді допомогти.

Потрібна допомога в пошуку певного продукту для вашого проекту? Зв’яжіться з нами, якщо вам потрібна консультація, порада щодо застосування того чи іншого продукту, технічна інформація або рекомендація технічного спеціаліста 3M

Надішліть нам повідомлення

Дякуємо за інтерес до 3M. Щоб допомогти нам ефективно управляти вашим запитом та відповідати на нього, ми ввічливо просимо вас надати деяку ключову інформацію, включаючи ваші контактні дані. Надана вами інформація буде використана для відповіді на ваш запит електронною поштою або телефоном представником 3M або одним з наших уповноважених ділових партнерів, з якими ми можемо поділитися вашою особистою інформацією відповідно до політики конфіденційності 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Надіслати повідомлення

Дякуємо за зв’язок із 3M

Ми отримали ваше повідомлення й розглядаємо ваш запит
Один із наших представників зв’яжеться з вами телефоном або електронною поштою

An error occurred.