1. Україна
 2. Всі продукти 3M
 3. Абразиви
 4. Абразивні диски
 5. Паперові круги
 6. Абразивний диск 3M™ Cubitron™ II Hookit™ Clean Sanding 737U

Абразивний диск 3M™ Cubitron™ II Hookit™ Clean Sanding 737U

 • Номер продукту 3M 737U
 • 3M ID B40071644

Шліфуйте поверхні на 30% швидше, ніж іншими абразивними матеріалами преміум-класу

Самозаточувальні зерна точної форми служать вдвічі довше, ніж звичайні промислові абразиви

Гостріші ріжучі кромки зменшують тиск, що зменшує тертя та знос

Переглянути більше

Деталі

Основні моменти
 • Шліфуйте поверхні на 30% швидше, ніж іншими абразивними матеріалами преміум-класу
 • Самозаточувальні зерна точної форми служать вдвічі довше, ніж звичайні промислові абразиви
 • Гостріші ріжучі кромки зменшують тиск, що зменшує тертя та знос
 • Отвори Clean Sanding забезпечують неперевершене пиловідведення
 • Застібка Hookit™ типу «гачок-петля» міцно застібається та швидко розстібається для швидкої зміни дисків
 • Доступні диски із зернистістю від 80+ до 400+

Отримайте неперевершене шліфування й довговічність під час основних етапів ремонту автомобіля за допомогою абразивного диска 3M™ Cubitron™ II Hookit™ Purple+ 737U з отворами для пиловідведення. Наші абразивні диски із трикутними зернами та отворами для пиловідведення ідеально підходять для видалення фарби, шліфування міцної кузовної шпаклівки, чистової обробки кромок і остаточної підготовки перед згладжуванням або ґрунтуванням.

Шліфуйте міцну кузовну шпаклівку, видаляйте фарбу та створюйте тонкі кромки за допомогою абразивного диска 3M™ Cubitron™ II Hookit™ Purple+ 737U з отворами для пиловідведення. Наші абразивні диски з трикутними зернами й отворами для пиловідведення також можна використовувати для остаточної підготовки перед згладжуванням або ґрунтуванням. Це забезпечує неперевершене різання – на 30% швидше, ніж інші абразиви преміум-класу, а також тривалий термін служби диска протягом основних етапів ремонту кузовів. Поверхню абразивного диска вкрито зернами точної форми, виготовленими за нашою технологією. Це гострі трикутні зерна, які електростатично орієнтовано. Кожне зерно працює як окремий ріжучий інструмент, який прорізає фарбу та кузовну шпаклівку. Абразивні диски мають кілька отворів для неперевершеного пиловідведення, що збільшує швидкість обробки та термін служби. На задній поверхні абразивного диска встановлено систему кріплення Hookit™. Застібка типу «гачок-петля» для робочих приміщень, у яких диски з клейким кріпленням можуть вийти з ладу через потрапляння пилу, бруду або частинками, що розлітаються. Шліфувальні диски Hookit™, які прикріплюються до опорної тарілки (продається окремо) ексцентрикової шліфувальної машинки за допомогою застібки типу «гачок-петля», можна зручно й чисто знімати та повторно використовувати кілька разів протягом усього терміну служби абразиву.

Typical Properties

Ресурси

Зв’яжіться з нами. Ми завжди раді допомогти.

Потрібна допомога в пошуку певного продукту для вашого проекту? Зв’яжіться з нами, якщо вам потрібна консультація, порада щодо застосування того чи іншого продукту, технічна інформація або рекомендація технічного спеціаліста 3M

Надішліть нам повідомлення

Дякуємо за інтерес до 3M. Щоб допомогти нам ефективно управляти вашим запитом та відповідати на нього, ми ввічливо просимо вас надати деяку ключову інформацію, включаючи ваші контактні дані. Надана вами інформація буде використана для відповіді на ваш запит електронною поштою або телефоном представником 3M або одним з наших уповноважених ділових партнерів, з якими ми можемо поділитися вашою особистою інформацією відповідно до політики конфіденційності 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Надіслати повідомлення

Дякуємо за зв’язок із 3M

Ми отримали ваше повідомлення й розглядаємо ваш запит
Один із наших представників зв’яжеться з вами телефоном або електронною поштою

An error occurred.