Продукти 3М для охорони здоров'я
Адгезив Scotchbond Universal Plus для рентгенографії, флакон із символом «плюс»
Оригінальна якість – краща, ніж будь-коли.

Представляємо перший універсальний рентгеноконтрастний адгезив.

НАДІСЛАТИ ЗАПИТ НА ДЕМОНСТРАЦІЮ
 • Адгезив 3M™ Scotchbond™ Universal Plus

  Десять років тому компанія 3M представила перший дійсно універсальний адгезив. Відтоді адгезив 3M™ Scotchbond™ Universal підтвердив свою ефективність у клінічній практиці та став найкраще дослідженим у галузі адгезивом.

  Представляємо вам чергове досягнення: адгезив 3M™ Scotchbond™ Universal Plus має всі переваги свого попередника з новим рівнем контролю й передбачуваності.


Один адгезив наступного покоління. Два кроки до малоінвазивної стоматології.

 • Вища рентгеноконтрастність
  Вища рентгеноконтрастність

  Рентгенопрозорість під наявною реставрацією може спричинити встановлення неправильного діагнозу та, можливо, надмірне інвазивне лікування. Адгезив Scotchbond Universal Plus дає змогу подолати цю проблему, адже це перший універсальний адгезив із такою ж рентгеноконтрастністю, що й у природного дентину.

  На рисунку вище показане навмисне накопичення адгезиву під реставрацією класу I – рентгенівські знімки видалених молярів людини, реставраційний матеріал 3M™ Filtek™ One Bulk Fill. Внутрішні дані 3M, H. Loll et al., J Dent Res 99 (Spec Iss A): No. 757, 2020

 • Зуб з ураженим карієсом дентином у розрізі
  Фіксація та пломбування ураженого карієсом дентину

  З адгезивом Scotchbond Universal Plus можна бути впевненим у малоінвазивних процедурах підготовки, тому що він фіксується до ураженого карієсом дентину так само надійно, як і до здорового.

  Окрім відмінної якості меж реставрації, він пломбує уражений карієсом дентин, утворюючи добре сформований гібридний шар без порожнин. Адже для запобігання вторинного карієсу дуже важлива герметизація.


Переваги, яким можна довіряти. А також нові, які вам сподобаються.

Адгезив Scotchbond Universal Plus поєднує в собі популярні переваги оригінального складу, що себе зарекомендував у клінічній практиці, з деякими вдосконаленнями, які ви оціните.

 • Знак позначки
  Універсальність

  Адгезив Scotchbond Universal Plus підходить для всіх процедур прямого й непрямого бондингу й усіх методик протравлювання. Крім того, його можна використовувати як універсальний праймер для всіх реставраційних матеріалів.

 • Знак міцності
  Покращений бондинг

  Адгезив Scotchbond Universal Plus забезпечує адгезію золотого стандарту до всіх основ зі стоматологічного й реставраційного матеріалу, зокрема склокераміки.

 • Знак одного флакона
  Все в одному флаконі

  Адгезив Scotchbond Universal Plus – це дійсно комплексний засіб, що усуває потребу в окремому праймері чи сілані. Крім того, він забезпечує цілковиту сумісність матеріалів подвійного та самостійного тверднення без окремого активатора подвійного тверднення.

 • Знак унідози
  Постачається в унідозах і флаконах

  Унідоза забезпечує ефективну підтримку гігієни – зменшує ризик перехресного зараження. Наш флакон обтічної форми з відкидною кришкою також було оновлено, і тепер він має гладкішу поверхню, щоб легше було витирати надлишок.

 • Знак чутливості
  Практично відсутня післяопераційна чутливість

  99 % стоматологів відмічає, що адгезив Scotchbond Universal Plus практично не спричиняє післяопераційну чутливість,* так само, як і його попередник.

  * Оцінювання на практиці за участю 309 стоматологів у понад 20 000 випадків застосування

 • Знак складу без вмісту похідних БФА
  Відсутність у складі БФА

  Склад адгезиву Scotchbond Universal Plus не містить похідних БФА, як-от БісГМА. Використовуйте разом з нашими іншими продуктами без похідних БФА, а саме:

  реставраційним матеріалом 3M™ Filtek™ One Bulk Fill,

  реставраційним матеріалом 3M™ Filtek™ Universal,

  цементом 3M™ RelyX™ Universal.

Перегляньте, як застосовується адгезив Scotchbond Universal Plus на практиці.

Спробуйте самі та оцініть новий рівень технології універсального адгезиву.

Чому рентгеноконтрастність так важлива?

«Накопичення рентгенопрозорого адгезиву під реставрацією вдвічі збільшує ризик заміни реставрації.»

д-р. Джон О. Бургес (John O. Burgess), доктор стоматології, магістр наук (біомедичні науки)
ад’юнкт-професор, університет Алабами, школа стоматології

Пов’язані товари
 • Забезпечте високоякісну адгезію та спростіть робочі процедури практично для всіх показань щодо використання композитного цементу подвійного тверднення. Частина повністю сумісної системи з адгезивом Scotchbond Universal Plus.

 • Реставраційний матеріал 3M Filtek Universal, флакон, шприц і капсула
  Реставраційний матеріал 3M™ Filtek™ Universal

  Створюйте красиві, однотонні реставрації природного вигляд, що не відрізняються від дентину, який їх оточує. Естетичність, ефективність і міцність із лише 8 відтінками й 1 універсальною опаковістю.

  Перегляньте продукт – реставраційний матеріал Filtek Universal

Надішліть запит на демонстрацію адгезиву Scotchbond Universal Plus, скориставшись поданою нижче формою.

Дякуємо за запит, який ви відправили 3М. Інформація, надана вами у цій формі, буде використана для відповіді на ваш запит, який ми отримали через електронну пошту або телефоном; відповідь буде надана представником 3M або одним з уповноважених ділових партнерів, якому ми можемо надати вашу особисту інформацію згідно з політикою конфіденційності компанії 3M.
 • Усі поля обов'язкові, якщо не вказано інше

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Надіслати

Дякуємо!

Форму надіслано

Просимо вибачення....

Під час надсилання запиту сталася помилка. Спробуйте пізніше....